Horoskop tygodniowy 22.02 - 28.02. To dobry tydzień, by się zakochać

2021-02-22 8:27 kaja
horoskop
Autor: pixabay.com

Co przyniesie nam los w nadchodzącym tygodniu? Kogo czeka kłótnia z ukochanym, a kto może liczyć na początek całkiem nowej znajomości? Zobacz, nasz horoskop przygotowany na najbliższe siedem dni i sprawdź, co gwiazdy zapisały tobie.

Baran 21.03-20.04    

Sprawa, która spędzała ci sen z powiek ostatnio wyjaśni się i rozwiąże na twoją korzyść.  Poczujesz ulgę i zobaczysz światełko w tunelu. Na nowo pojawi się nadzieja.

Byk 21.04-21.05     

Pogodzisz się z kimś, z kim niedawno się pokłóciłeś. Oboje będziecie chcieli rozmowy wyjaśniającej, która wiele wniesie w tą znajomość. Będzie kontynuacja.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Wejdziesz w nowe towarzystwo. Ktoś cię przedstawi nowym znajomym, którym przypadniesz do gustu. Jest duża szansa, że stworzysz nawet jakąś przyjaźń z kimś nowo poznanym.

Rak 22.06-22.07    

W sferze uczuciowej ożywisz się. Na nowo uwierzysz w potencjał związku. Jeśli jesteś singlem, to w twoim otoczeniu pojawi się nowy adorator. Warto dać mu szansę na wykazanie się.

Lew 23.07-22.08   

Wyruszysz na wojnę  ukochanym. Nie będziesz skory do kompromisów, a wręcz przeciwnie – na każdym kroku pokazywać będziesz swoją rację. Taka postawa może partnera zniechęcić do ciebie.

Panna 23.08-22.09   

Jeśli załatwiasz jakąś sprawę w urzędzie, to solidnie się do niej przygotuj. Bez rzetelnego przygotowania nawet nie wychodź z domu, bo możesz doświadczyć porażki.

Zobacz również: Te znaki zodiaku po ślubie zmieniają się w POTWORA! Wtedy ich najgorsze cechy wychodzą na jaw

Waga 23.09-23.10     

Dobry tydzień dla singli, którzy wreszcie poczują się adorowani. Jeśli jesteś samotny i szukasz miłości, to otwórz się na nią. Jest duża szansa na zakochanie i zapoczątkowanie atrakcyjnej relacji.

Skorpion 24.10-22.11   

Czeka cię spokojny i rutynowy tydzień. Właściwie czekać będziesz na rozwiązanie pewnej sytuacji, która niestety szybko się nie wyjaśni. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Strzelec 23.11-21.12  

Twoje wartości i przekonania mogą być w tym tygodniu zagrożone. Będziesz musiał podjąć walkę o to, w co wierzysz. Nie rezygnuj z własnych wartości i idź dalej wyznaczoną przez siebie drogą.

Koziorożec 22.12-20.01  

Możesz być bardziej drażliwy i konfliktowy niż na co dzień. W bieżących rozmowach możesz przejawiać sarkazm i cynizm, co niekorzystnie wpłynie na twój wizerunek.  

Wodnik 21.01-20.02   

Towarzyszyć ci będą trudne emocje. Poczujesz znużenie i wyczerpanie rutyną i brakiem zmian. Niestety na horyzoncie nie widać będzie jeszcze rewolucji w twoim życiu.

Ryby 21.02-20.03      

Fantastyczny czas na miłość i przyjaźń. Poczujesz się doceniony i wyróżniony przez bliskie ci osoby. Sam też wiele od siebie będziesz dawał szczęścia innym, co również tobie się spodoba.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Potężne tłumy na ulicach Warszawy
Najnowsze