Horoskop tygodniowy 26.04 - 02.05. Co się wydarzy w najbliższych dniach?

2021-04-26 8:39 kaja
Horoskop dzienny. Co mówią gwiazdy?
Autor: Pixabay.com

Horoskop tygodniowy na nadchodzące siedem dni. Dla wielu osób będzie to czas odnawiania starych kontaktów, inni wręcz odwrotnie, mogą liczyć na całkiem nowe znajomości. Jedno jest pewne, to będzie tydzień pełen wrażeń skupiony na relacjach międzyludzkich, czy tych z rodziną, czy tez z partnerem. Jesteś ciekawy co przygotowały dla ciebie gwiazda na nadchodzący tydzień? Sprawdź nasz horoskop i przygotuj się na naprawdę emocjonalne dni.

Baran 21.03-20.04

Zainteresuje się tobą dawny znajomy, który niespodziewanie nawiąże kontakt. Okaże się, że osoba ta od dawna myśli o tym, aby odnowić z tobą relację i starać się odbudować utracone zaufanie.

Byk 21.04-21.05

Odwiedzisz dawno niewidzianych bliskich lub znajomych. Niewykluczone też, że odświeżysz stare kontakty, gdyż okaże się, że pewne osoby mogą być ci teraz potrzebne.

Bliźnięta 22.05-21.06

Ktoś z twoich bliskich zaproponuje ci dołożenie się do zbiórki finansowej na bardzo poważny cel. Całe twoje najbliższe otoczenie liczyć będzie na twoje wsparcie.

Rak 22.06-22.07

Możesz zauważyć chwilowe zamknięcie partnera na twoje potrzeby. Warto, abyś stwarzał sytuacje do jak najczęstszych interakcji z ukochanym, co znacznie przybliży was do siebie.

Lew 23.07-22.08

Na chwile stanąłeś w miejscu. Coś cię blokuje. Jednak już w połowie tygodnia zerwiesz kajdany, które cię blokują i ruszysz z miejsca. Wreszcie poczujesz się sobą.

Zobacz również: Mężczyźni o tych imionach to najgorsi mężowie. Uciekaj, zanim zgotują ci piekło. Oni nie nadają się do związków

Panna 23.08-22.09

W twoim najbliższym otoczeniu pojawi się nowa osoba. Możliwe, że poznasz nową dziewczynę brata lub przyjaciółkę córki. Spodziewaj się bardzo rodzinnego tygodnia.

Waga 23.09-23.10

Uda ci się dokonać większego zakupu, na co wcześniej nie było cię stać. Przestaniesz oszczędzać na własnych potrzebach i w tym tygodniu sprawisz sobie dużą przyjemność.

Skorpion 24.10-22.11

Nieoczekiwany pozytywny obrót spraw zawodowych. Sytuacja, która wcześniej była zablokowana w tym tygodniu ruszy dynamicznie z miejsca, a ty zaczniesz zauważać wzrost finansowy.

Strzelec 23.11-21.12

Poprawa stosunków małżeńskich. Wyjaśnienie nieporozumień, które oddalały cię od partnera. Wiele niejasności wyjaśni się i odnajdziesz spokój. Powrót równowagi emocjonalnej.

Koziorożec 22.12-20.01

Odnajdziesz stabilizację, do której sam się przyczynisz. Podejmiesz decyzję i wykonasz konkretne działania, które wyzwolą cię od skrępowania. Z optymizmem zaczniesz planować najbliższą przyszłość. Wodnik 21.01-20.02

Ktoś bliski twemu sercu może sprawić ci przykrość. Bądź czujny i ostrożny, gdyż w tym tygodniu możesz odkryć nielojalność i nieuczciwość partnera.

Ryby 21.02-20.03

Spodziewaj się przeprosin ze strony osoby, która w przeszłości cię skrzywdziła. Jeśli zależy ci na kontynuowaniu tej znajomości, to w tym tygodniu wspólnie rozpoczniecie wszystko od nowa.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Bocian Antek został wywiany z gniazda. Co go teraz czeka?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze