Horoskop tygodniowy 29.06 - 5.07. TRUDNY czas! Problemy w związku

2020-06-29 6:44 katk
smutna kobieta
Autor: East News

Horoskop tygodniowy od 29 czerwca do 5 lipca. To dla przedstawicieli niektórych znaków zodiaku będzie naprawdę trudny czas. Będziecie odczuwać przygnębienie. U niektórych będzie ono spowodowane problemami w związku, a u innych w pracy. Dowiedz się, co cię czeka w najbliższych dniach. Sprawdź swój horoskop tygodniowy.

Baran 21.03-20.04
Pod koniec tygodnia uda ci się wyplątać ze skomplikowanej sytuacji w miejscu pracy. Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania wyjdzie ci na dobre.

Byk 21.04-21.05
Twoja czujność i rozwaga w tym tygodniu mogą być w tym tygodniu nieco osłabione. W konsekwencji przez nieuwagę możesz zagubić wartościową rzecz. Bądź ostrożny.

Bliźnięta 22.05-21.06
Bardzo trudny tydzień. Możesz spotkać się z niesprawiedliwością i nieuczciwym osądem twojej postawy. Nie walcz z wiatrakami, bo bezsilność może doprowadzać cię do jeszcze większego przygnębienia.

Rak 22.06-22.07
W tym tygodniu zajęty będziesz rozwiązywaniem rodzinnych spraw. Możliwe, że najbliższym przedstawisz nowego partnera lub weźmiesz udział w rodzinnej ceremonii.

Lew 23.07-22.08
Sprawy miłosne wyjdą na pierwszy plan. Szczególnie single będą niemal z uporem maniaka próbowały zdobyć nie jedno serce. Zajęte Lwy mogą chcieć poszukiwać wrażeń poza związkiem.

Panna 23.08-22.09
Przestań bujać w obłokach i zejdź na ziemię. W tym tygodniu będziesz musiał przyjrzeć się sprawom bardziej realnie i bez emocji, bo o popełnienie błędu nie będzie trudno.

Waga 23.09-23.10
Koniec iluzji i fałszywej ideologii. W tym tygodniu los ściągnie ci z nosa różowe okulary i będziesz musiał przyjąć sprawę taką jaka ona rzeczywiście jest. Może boleć, ale będzie to prawdziwe.

Skorpion 24.10-22.11
Dobry czas na zmianę samochodu lub przeprowadzkę. Jeśli rozpoczynasz remont, to nie bój się dokonywać zmian, których nie brałeś wcześniej pod uwagę. Warto zadziałać spontanicznie.

Strzelec 23.11-21.12
Czeka cię nieco zmienny ale sympatyczny tydzień. Będziesz podróżował i poznawał świat. Możliwe też, że odnowisz stare relacje lub odwiedzisz dawno niewidzianego przyjaciela.

Koziorożec 22.12-20.01
Trudny tydzień. Może często dopadać cię poczucie osamotnienia, niezrozumienia, a nawet odrzucenia przez niektóre osoby. Uważaj na komunikację z partnerem, bo w tej kwestii też może być trudno.

Wodnik 21.01-20.02
Jeśli chcesz w tym tygodniu dopiąć do końca swój projekt lub zrealizować marzenie, to musisz bronić się rękami i nogami. Pojawią się przeciwnicy, którzy mogą zaszkodzić twoim planom.

Ryby 21.02-20.03
W kontaktach międzyludzkich możesz być odbierany jako osoba zamknięta w sobie i wycofana. Nie dopuść do tego, aby inni postrzegali cię błędnie. Bądź otwarty na rozmowy i zawieranie nowych znajomości.

Wróżka Cesaria
Autor: Facebook/Wróżka Cesaria Wróżka Cesaria

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Chciałabyś poznać swoją rpzyszłośc, uzyskać pomoc w podjęciu ważnej, życiowej decyzji? Skontaktuj się z wróżka i porozmawiaj z nią. Kliknij w TEN LINK.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze