Mężczyźni spod tych znaków, to najgorsi ojcowie. Wspólne wychowywanie dzieci to męka

2021-04-26 14:29 Julia Lindi
Mężczyźni spod tych znaków, to najgorsi ojcowie. Wspólne wychowywanie dzieci to katorga
Autor: Szilárd Szabó/Pixabay Mężczyźni spod tych znaków, to najgorsi ojcowie. Wspólne wychowywanie dzieci to katorga

O tym, jak być dobrym tatą doskonale wiedzą panowie spod znaku Panny i Lwa. Pozostali mężczyźni różnie radzą sobie z wychowywaniem dzieci. Niektórzy robią to zwyczajnie poprawnie, są jednak tacy, którzy mimo wszelkich starań nie mogą podołać obowiązkom ojca. Szczególnie mężczyźni spod tych znaków nie spełniają się jako rodzice.

Wychowanie dziecka, to jedna z najtrudniejszych rzeczy na świecie. Rola ojca jest dla wielu najważniejszą w życiu. Niestety, niektórzy mężczyźni jako ojcowie zupełnie nie mogą się odnaleźć, często nie zdają sobie sprawy, że są zbyt wymagający, bywają chłodni i niedostępni. Niektórzy uciekają od odpowiedzialności, są lekkoduchami i nie w głowie im rodzicielstwo. Mężczyźni spod tych znaków są najgorszymi ojcami, nie potrafią dobrze opiekować się dziećmi.

ZOBACZ TEŻ: Zbliża się "Pełnia Różowego Księżyca" w Skorpionie. Lepiej nie podpisuj żadnych umów

Najgorsi ojcowie według znaku zodiaku. Ci, mężczyźni nie radzą sobie z wychowywaniem dzieci

Bliźnięta. Ojcowie spod tego znaku stawiają na rozwój ale unikają obowiązków

Bliźniak jest wymagającym ojcem. Chce by jego pociechy rozwijały zainteresowania. Może je zamęczyć zajęciami dodatkowymi. Bywa chłodny w okazywaniu uczuć, często poucza i wywyższa się. Ucieka tez od typowych obowiązków domowych – np. przewijanie dzieci czy wspólne odrabianie lekcji.

Skorpion. Ojcowie spod tego znaku wymagają i nie akceptują zmian

Ojciec Skorpion wychowuje dzieci wedle swoich jasno określonych zasad. Nie ma mowy o odstępstwach. Jeśli  pociech postąpi wbrew jego wyobrażeniom, awantura gotowa. Ojciec Skorpin musi mieć wszystko pod kontrolą, dzieci nie maja prywatności, może nawet sprawdzać ich telefony i odczytywać e-maile.

Strzelec. Ojciec spod tego znaku unika odpowiedzialności

Ojciec Strzelec to lekkoduch. Boi się odpowiedzialności za rodzinę. Najchętniej w ogóle by jej nie zakładał. Sam jest wiecznym dzieckiem i świetnie dogaduje się ze swoimi pociechami, jednak tylko w kwestii zabawy. Nie potrafi pomóc w poważnych rozterkach, wszystko obraca w żart przez co dzieci nie czują się bezpiecznie.

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze