Muzyka dla uszu na mecz Polska - Słowacja

2021-06-14 16:43
impreza koncert
Autor: Tomasz Mikołajczyk - Pixabay Iławskie Centrum Kultury będzie kulturalnie diagnozować mieszkańców. Jest pierwszy konkurs!

Kiedy kibice piłki nożnej żyją zbliżającym się wielkimi krokami spotkaniem Reprezentacji Polski z naszymi południowymi sąsiadami, dwie artystki – Sanah i pochodząca ze Słowacji Karin Ann występują wspólnie na jednej scenie śpiewając utwór „Invisible dress”. To trzeba zobaczyć, utwór porywa serca i przyciąga uwagę.

W miniony poniedziałek, 7 czerwca ruszyła pierwsza trasa koncertowa Sanah #NoSory Tour. Supportem „królowej dram” jest Karin Ann, czyli najsilniejszy głos pokolenia Z w Czechach i na Słowacji! Zaledwie 19-letnia Karin Ann wkroczyła na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda Artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych, a nawet internetowego wydania prestiżowego New York Times, który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. Podczas trasy koncertowej obie artystki śpiewają na zakończenie piosenkę „Invisible dress” z repertuaru Sanah. O ile jedność na scenie i połączenie dwóch niezwykłych głosów i osobowości są dla nas jak najbardziej do przyjęcia, o tyle w poniedziałkowym spotkaniu drużyn z Polski i Słowacji na zielonej murawie, kciuki trzymać będziemy za naszych.

Sanah i pochodząca ze Słowacji Karin Ann
Autor: Materiały prasowe
Sedno Sprawy - Krzysztof Bosak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze