Polska zniknie z mapy, a świat nawiedzi straszna zaraza z Watykanu. Przerażająca wizja znanego jasnowidza

2021-06-08 8:26
Apokalipsa
Autor: Max Pixel

Przepowiednie mają to do siebie, że najczęściej nie należą do przyjemnych, a wizje poszczególnych jasnowidzów krążą wokół biblijnej apokalipsy i końca świata, jaki znamy. Nie inaczej jest w przypadku słów Wojciecha Glanca, który opublikował swoją najnowszą przepowiednią. Samozwańczy jasnowidz, znany z występów w drugiej edycji Big Brothera, przewiduje, że 2039 roku ludzkość czeka gigantyczna katastrofa, a Polska ma zniknąć z mapy świata. Przepowiednie Wojciecha Glanca cieszą się coraz większą popularnością, ale do naczelnego wieszczbiarza Polski, czyli Krzysztofa Jackowskiego dużo mu jeszcze brakuje. Czy jednak, tym razem mamy się czego obawiać?

Przerażająca przepowiednia. Polska zniknie z mapy świata

 Wojciech Glanc dzieli się swoimi przepowiedniami poprzez kanały w mediach społecznościowyh. Mężczyzna swoją karierę zaczynał jako kontrowersyjny uczestnik "Big Brothera", teraz jednak zmienił fach i zajął się jasnowidzeniem i teraz opublikował swoją najnowszą wizję. Według jego słów świat czeka w 2039 wielka katastrofa, a Polska może nawet zniknąć z mapy świata. Glanc twierdzi, że słowa te przekazał mu "podróżnik w czasie" i są one wizją-ostrzeżeniem dla ludzkości. We wspomnianym już 2039 roku świat nawiedzić ma zaraza, której do tej pory nikt nie znał.Odmieni całkowicie świat. W tym roku ma nastąpić katastrofa, która wymusi na ludziach chowanie się w bunkrach, piwnicach, albo przygotowanych naprędce bunkrach w piwnicach. To będzie trwało dziesięć lat. Dziesięć lat takiego ukrywania się. 2039 rok ma być absolutnie przełomowy dla całej cywilizacji. To będzie rok dziwnej zarazy. Mam tu dylemat, bo postrzegamy zarazę tak, jak dzisiaj jest - wirus: kichamy, prychamy. To będzie coś zupełnie innego. To będzie rodzaj wirusa, który będzie połączeniem natury z nanotechnologią. Będzie to twór człowieka. Ten wirus ujawni się przede wszystkim w środku Europy. Domyślamy się, gdzie - mówi Wojciech Glanc - Będzie to zwieńczenie wysiłków pewnej organizacji, którą można zaklasyfikować jako religię czy rodzaj filozofii. Ta grupa istnieje i skupia wokół siebie najbogatszych, najbardziej wpływowych ludzi z Polski, Iranu, Iraku, Włoch, Luksemburga. Można określić ją mianem klasztoru, a jej siedziba jest w Watykanie. Wirus ten będzie stworzony wedle instrukcji, której część już posiada Watykan w swoich skarbcach. Zostanie pokazany hologram urządzenia, które potrzebuje drugiej części, aby ta informacja została z niego wyciągnięta w pełni. Ta informacja zostanie znaleziona w niedługim czasie gdzieś pod wielką, pradawną budowlą. Chciałem dopytać, co to za budowla, ale podróżnik w czasie nie chciał tego powiedzieć. Gdybym wiedział, to nie przeżyłbym kilku kolejnych dni - dodaje Glanc.

Listem uzdrowili mojego syna
kaja
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze