Przerażająca przepowiednia Nostradamusa. Czeka nas koniec świata i ... "żywe trupy"?

2021-01-24 11:34 kaja
Asteroida leci w stronę Ziemi! Apokalipsa 21 grudnia 2020?
Autor: Shutterstock

Przepowiednie mają to do siebie, że najczęściej napisane są językiem dającym szerokie pole do interpretacji słów danego jasnowidza. Raczej nie uświadczymy w tym temacie konkretów, a jedynie mętne wizje wspominające najczęściej o końcu świata, bestiach z kosmosu czy o wielkich konfliktach zbrojnych. Dla osób wierzących w przepowiednie nie mamy dobrych wiadomości, te dotyczące naszej najbliższej przyszłości są raczej mało pozytywne. Jeden z największych jasnowidzów w Historii, czyli Nostradamus mówi nawet o ... zombie.

Nostradamus to zdecydowanie najpopularniejszy jasnowidz z historii. Przypisuje mu się, że przewidział wiele wydarzeń, które nastąpiły. Do dziś ten francuski astrolog z XVI wieku posiada tysiące fanów, którzy starają się rozszyfrować jego zapisku i sprawdzić, co zdaniem Nostradamusa wydarzy się w przyszłości. To właśnie Nostradamus miał rzekomo przewidzieć takie rzeczy jak: rewolucja francuska, rozwój bomby atomowej czy ataki terrorystyczne na World Trade Center, które miały miejsce 11 września 2001. Jeśli zaś chodzi o rok 2021 to niestety nie mamy dobrych wiadomości. 

Zobacz także: Najrzadsze psy na świecie! Jedyna hodowla w Europie jest w Warszawie. Cena zwala z nóg!

Przepowiednie Nostradamusa dotyczące roku 2021. 

Specjaliści zajmujący się odczytywaniem zapisków Nostradamusa uważają, że jasnowidz na rok 2021 przewidział koniec naszego świata wywołany uderzeniem wielkiej steroidy, oraz gigantyczny głód, z jakim będą musiały zmierzyć się największe państwa świata. Szczególnie ciekawy wydaje się jednak być przepowiednia dotycząca zombie. Jak podaje portal whatnext.pl kiedy już uporamy się z pandemią koronawirusa przyjdzie nam zmierzyć się z ... żywymi trupami.  Zombie mają powstać w wyniku eksperymentu jednego z rosyjskich naukowców, którzy stworzy broń biologiczną zamieniającą ludzi w żywe trupy. Od razu jednak przypominamy, że zapiski Nostradamusa są tak mętne, że ich interpretacja daje szerokie możliwości i wiele z rzekomo przewidzianych przez niego wydarzeń nigdy się nie spełniło. 

Gdańsk. NAPAD na jubilera. Policja podejrzewa TYCH ludzi
Najnowsze