Przerażające sekrety twojego znaku zodiaku. Podnieca cię widok krwi i lubisz teorie spiskowe?

2021-04-14 8:35
Czym jest dla ciebie zdrada?
Autor: Gettyimages

Ludzie mają swoje tajemnice, każdy człowiek posiada jasną i ciemną stronę charakteru. Niektórzy w sekrecie utrzymują swoje makabryczne zainteresowania, jak fascynacja seryjnymi mordercami, inni zaś podnieca widok krwi i mają makabryczne poczucie humorów. Według astrologów za pewne nasze cechy i zachowania odpowiadają znaki zodiaku pod jakimi się urodziliśmy. Chcesz poznać najmroczniejsze sekrety swojego charakteru? Sprawdź, co w drzemie w twojej duszy i zobacz jaką przerażającą osobowość ukrywasz.

Baran - osoby urodzone w znaku Barana nie mogą żyć bez adrenaliny co sprawia, że zdecydowanie za dużo ryzykują. Uwielbiają nie tylko sporty ekstremalne ale również często wdają się w bójki. Barany zdradzają również cechy masochistyczne, uwielbiają zdrapywać strupy oraz bawić się ranami. Nie obce są im również makabryczne fantazje i rozmyślania o śmierci. 

Byk - osoby spod znaku Byka zdradzają niezdrowe zainteresowanie życiem innych, uwielbiają podglądać sąsiadów i wiedzą dokładnie co się u nich dzieje. Byki chętnie obdarują i plotkują. W skrajnych przypadkach potrafią nawet nagrywać innych i ich szpiegować. 

Bliźnięta - osoby urodzone w znaku Bliźniąt cechuje dosyć makabryczne poczucie humoru, potrafią zaśmiać się na pogrzebie albo kiedy słuchają przerażającej historii. Bliźnięta interesują się również bronią i zdarza się, że w torebce albo plecaki kosza gaz pieprzowy albo przynajmniej nóż kuchenny. 

Rak - ludzie spod znaku Raka posiadają dosyć specyficzne fantazje, które przerażą innych. Taki potrafią fantazjować o śmierci i wykazują skłonności psychopatyczne. Nie obce są im także napady gniewu. W szale potrafią zranić bliskich i zniszczyć ważne dla nich relacje. 

Lew - osoby urodzone w znaku Lwa posiadają silne cechy przywódcze, wydaje im się również, że wiedzą więcej niż inni. Zdarza się, że Lwy uważają, że posiadają dar komunikacji z duchami, często także w ich snach pojawiają się zmarli. Ich wstydliwym sekretem jest fakt, że większość z nich w swoim życiu zjadła pająka. 

Zobacz również: Skorpion szpieguje, Lew urządza awantury. Sprawdź najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Panna - osoby spod znaku Panny uwielbiają oglądać wypadki, z jakiegoś powodu sprawia im to przyjemność. Panny głęboko wierzą w życie pozagrobowe i duchy, marzą o zamieszkaniu w nawiedzonym domu.

Waga - zodiakalne Wagi uwielbiają widok krwi, nieważne czy posoka leje się litrami na ekranie telewizora czy ich partner rozciął sobie palec. Wagi zawsze z chęcią się temu przyglądają. Osoby urodzone w tym znaku zdradzają również niezdrowe zainteresowanie wszelkimi teoriami spiskowymi i głęboko wierzą, że kosmici już od dawna są wśród nas. 

Skorpion - osoby spod znaku Skorpiona fascynują się zjawiskami paranormalnymi. Kręci ich hipnoza i seanse spirytualistyczne. Trudno wyprowadzić je z równowagi, a  w sytuacjach stresowych potrafią zachować zimną krew. 

Strzelec - to urodzeni ryzykanci, są bezlitośni i nie mają skrupułów. Wyprowadzony z równowagi Skorpion jest agresywny i mściwy. Osoby spod tego znaku zdradzają także pewne autodestrukcyjne zachowania, potrafią świadomie narazić się na niebezpieczeństwo.  

Koziorożec - osobom urodzonym z znaku Koziorożca zdarza się śmiać z czyjegoś wypadku. To urodzeni kłamcy i manipulatorzy, jednak najczęściej uchodzi im to na sucho. 

Wodnik - zodiakalne Wodniki uwielbiają się bać, kochają horrory i powieści grozy, nawet jeżeli potem śpią przy zapalonym świetle z wodą święconą pod poduszką. Zdradzają także niezdrowe zainteresowanie śmiercią i potrafią kolekcjonować nekrologi. 

Ryby - osoby spod tego znaku fascynują się seryjnymi mordercami, uwielbiają o nich czytać i oglądać. Potrafią zrozumieć umysł i metody działania przestępców. Dzięki szerokie wiedzy z kryminalistyki uważają, że potrafią popełnić zbrodnię doskonałą. Niektórzy marzą o spotkaniu demona i notorycznie próbują przywoływać byty nadprzyrodzone.  

Super Raport 13.04 (Goście: Andrzej Sośnierz - Porozumienie, Michał Kamiński - PSL-KP, Zbigniew Ćwiąkalski - adwokat) Sedno Sprawy: Jan Grabiec
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE