Psychotest. Czy jesteś zazdrosna/zazdrosny?

2021-07-28 9:58
Zazdrość
Autor: Pana Kutlumpasis /Pixabay Skorpion szpieguje, Lew urządza awantury. Sprawdź najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Przyjęło się, że zazdrość raczej nie należy do pozytywnych uczuć. Bycie chorobliwe zazdrosnym o partnera/partnerka może prowadzić do wielu problemów, a nawet do rozpadu związku, jednak czasem niewielka zazdrość stanowi dowód na zaangażowanie i fakt, że zależy nam na drugiej osobie. Weź udział w naszym psychoteście i sprawdź, czy jesteś typem zazdrośnika. Przekonaj się, czy nie przeginasz w swoim zachowaniu, a może wręcz odwrotnie, uczucie zazdrości jest ci kompletnie obce.

Psychotest. Czy jesteś typem zazdrośnika?

Czy zazdrość w związku jest potrzebna? Z jedne strony uczucie to kojarzy się negatywnie i może wpłynąć na relacje z drugą osobą, Nikt nie lubi być kontrolowany, a zaufanie to jedna z elementarnych wartości udanego związku. Jednak, czasem zazdrość może być dowodem zaangażowania, uczuć wobec partnera i obawy przed jego stratą. Umiarkowana zazdrość nie jest niczym złym, jednak czym innym jest pokazanie swojej połówce, że nam na niej zależy, a czym innym jest regularne sprawdzanie jego telefonu i totalny brak zaufania. Weź udział w naszym psychoteście i sprawdź, czy jesteś typem zazdrośnika? Ten quiz zdradzi, czy masz problem z tymi emocjami, a może zazdrość jest kompletnie ci obca.  

Sprzątamy miasto z wraków. "Super Express" na tropie porzuconych aut
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE