QUIZ. Czy wiesz do czego służą te kobiece przedmioty? Nie będzie łatwo, nikt nie ma 9/9

2021-06-09 8:42
Pędzle do makijażu. TOP 10, które warto mieć [PROPOZYCJE]
Autor: Thinkstockphotos.com Jakie pędzle do makijażu wybrać? Aby skomponować podstawowy zestaw pędzli należy zastanowić się nad funkcją każdego z nich, a następnie zweryfikować swoje potrzeby.

Kobiecy świat bywa dla mężczyzn tajemniczy i niedostępny, a przedmioty do makijażu, czy pielęgnacji mogą się kojarzyć wielu panom ze średniowiecznymi narzędziami tortur. Jednym z bardziej dziwnym i przerażających dla mężczyzn miejsc jest damska kosmetyczka. Można znaleźć w niej dziwne gadżety, które często bardziej wymyślne przedmioty, które nie wiadomo do czego służą. Makijaż to dla wielu mężczyzn czarna magia, a gdy słyszą "smokey eyes" albo "rozblendować" to wariują. Jesteś ciekaw, jak dobrze znasz "babskie" gadżety? Sprawdź się w naszym quizie przekonaj się, że wcale nie będzie łatwo.

QUIZ. Jak dobrze znasz "babskie" gadżety?

Rynek przedmiotów i urządzeń do makijażu i pielęgnacji to gigantyczny segment biznesu. Wiele mężczyzn nie rozumie i nie wie do czego służy przynajmniej połowa kosmetyków i gadżetów związanych z urodą, stosowanych przez ich kobiety. Na widok zalotki albo pęsety do aplikacji sztucznych rzęs wariują. Te wszystkie kremy i inne mazidła pachną i wyglądają dla nich tak samo, wielu mężczyzn nie widzi różnicy pomiędzy ekskluzywnych kremem pod oczy, a pastą do butów. Jeszcze gorzej jest w temacie kobiecej menstruacji, faceci na dźwięk słowa "okres" zdają się nagle głuchnąć albo zapadać się pod ziemię. Jesteś ciekaw, jak poradzisz sobie w quizie dotyczącym typowo kobiecych przedmiotów i spraw związanych z makijażem? Podejmiesz to wyzwanie i sprawdzisz, czy ta tematyka jest ci bliska? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się sam.

Super Raport 08.06 (Goście: Marek Sawicki - PSL-Koalicja Polska, prof. Antoni Dudek - politolog, historyk), Sedno Sprawy: Wojciech Andrusiewicz
kaja
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze