QUIZ na Andrzejki 2021! Zobacz, czy będziesz mieć szczęście? Farciarze zdobędą więcej jak 15 pkt

2021-11-24 11:02
Andrzejki 2021. NAJPOPULARNIEJSZE wróżby i zabawy na andrzejki!
Autor: pixabay.com

Quiz na Andrzejki 2021. Przed nami najbardziej magiczna noc w roku. Pod koniec listopada obchodzimy Andrzejki, to czas kiedy można wywróżyć sobie szczęście, miłość i bogactwo. Tradycyjnie już Andrzejki to czas kojarzący się z laniem wosku i zabawami andrzejkowymi, które mają zdradzić nam co przygotował dla nas los. Do Andrzejek zostało już niewiele czasu, to najlepszy moment, by przygotować wróżby i pobawić się w gronie domowników. Możesz również rozwiązać nasz quiz i zobaczyć czy przyciągasz do siebie szczęście.

Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, czyli w wigilię imienin Andrzeja, patrona Szkocji, Gracji oraz Rosji. Do tradycji polskiej trafiły one w 1557 roku za sprawą poety i pisarza Marcina Bielskiego. Co ciekawe, w Szkocji 30 listopada jest świętem narodowym. Najpopularniejszą andrzejkową wróżbą jest lanie wosku przez dziurkę w kluczu. Powstałe w ten sposób kształty się interpretuje i mają ona przepowiadać naszą przyszłość. W dobie pandemii wspólne wróżby z przyjaciółki mogą być bardzo utrudnione, zamiast tego możesz jednak rozwiązać nasz test i zobaczyć czy sprzyja ci szczęście w życiu i czy umiesz docenić to co znajduje się tuz za rogiem.

Wzruszające powitanie policjanta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE