Rewolucja w medycynie estetycznej. Zmarszczek pozbędziesz się szybciej i skuteczniej

2021-12-22 8:52
Zabieg z użyciem neuromodulatora w płynie przeprowadzony w Polsce
Autor: Materiały prasowe Zabieg z użyciem neuromodulatora w płynie przeprowadzony w Polsce

W Warszawie lek. Edyta Adamczyk - Kutera, dr Barbara Walkiewicz - Cyrańska, dr hab. n. med. Joanna Czuwara, lek. Magdalena Korwin oraz lek. Krzysztof Widerkiewicz jako pierwsi lekarze medycyny estetycznej w Polsce, przeprowadzili zabiegi relaksacji zmarszczek neuromodulatorem w płynie, jedynym tego typu produktem dostępnym na rynku. To przełomowy moment w medycynie, który zapewni pacjentom nową jakość zabiegów.

- Neuromodulator w płynie to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby naszych pacjentów: dzięki lepszej precyzji, mogę zaoferować im najlepsze efekty. Niezwykła wygoda podania, szybkość zabiegu i doskonałe rezultaty sprawiły, że od dziś relaksacja zmarszczek z użyciem tego produktu na stałe wpisze się w moją praktykę lekarską. Jako lekarz dermatolog zajmujący się medycyną estetyczną wiem, że dobrze przeprowadzony zabieg poprawia zarówno samopoczucie pacjentów, jak i buduje ich pewność siebie - mówi dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska. Czytaj także: Rossmann promocje podgrzeją atmosferę. Legendarne perfumy 100 złotych taniej Wprowadzenie na rynek neuromodulatora w płynie to długo oczekiwany przełom w medycynie estetycznej. Efekty zabiegu relaksacji zmarszczek stają się szybciej widoczne, a sam zabieg jeszcze bardziej skuteczny. Lepsza precyzja podania produktu oraz zwiększone bezpieczeństwo da pacjentom możliwość odzyskania pewności siebie, zadowolenia ze swojego wyglądu i lepszego samopoczucia. Innowacyjna formuła odpowiada również wyzwaniom dzisiejszych czasów: nie zawiera laktozy, a w jego przygotowaniu nie użyto substancji pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego. - Dla firmy Galderma, pierwsze podanie naszego rewolucyjnego produktu to niezwykle ekscytujący moment. Ten ważny krok milowy zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarzy, zapoczątkowuje nową erę w zakresie neuromodulacji, w której z dumą uczestniczymy jako producent innowacyjnych rozwiązań - podkreśla Aneta Zwolińska, Head of Marketing Aesthetics z firmy Galderma.

Pewność siebie na własnych zasadach

Premiera najnowszego produktu jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Twoja Pewność Siebie. Twoje Zasady”, inicjowanej przez Galderma Polska Sp. z o.o. Jej tematem jest pewność siebie i sposoby, jak ją osiągnąć, celem natomiast zachęcenie Polaków do szukania własnej drogi na poprawę ogólnej samooceny - bo każdy z nas sam powinien decydować o tym, co sprawia, że ma wysokie poczucie własnej wartości. Misją marki jest “odczarowanie” medycyny estetycznej i pokazanie, że odpowiednio dobrane zabiegi wykonywane przez lekarza specjalistę, są bezpiecznym oraz skutecznym sposobem na poprawę dobrostanu psychicznego i zwiększenie pewności siebie.W ramach kampanii powstał raport „Pewność siebie Polaków a medycyna estetyczna”, podsumowujący wyniki ogólnopolskiego badania przeprowadzonego w sierpniu br, oraz przewodnik po zabiegach medycyny estetycznej dla pacjentek „Relaksacja zmarszczek. Twój praktyczny Poradnik”

Zabieg z użyciem neuromodulatora w płynie przeprowadzony w Polsce
Autor: Materiały prasowe Zabieg z użyciem neuromodulatora w płynie przeprowadzony w Polsce
Streetworkerzy z zupą dla bezdomnych.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE