Śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi. Życzenia urodzinowe dla chłopaka

2013-04-13 20:28

Śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi będą idealne na sms, do przesłania mailem lub do złożenia osobiście. W końcu śmiech w urodziny to samo zdrowie! Poza tym jest to również okazja, żeby zrobić na nim wrażenie. O ile oczywiście, masz na to ochotę :)

Kolega ma urodziny, a ty nie wiesz czego mu życzyć? Podpowiadamy pomysły na śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi, brata czy chłopaka. Na pewno znajdziesz wśród nich coś odpowiedniego na tę okazję!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi:

- Chłopie, delikatny to ty jesteś jak pumeks, a oczy masz błękitne jak niezapominajki utopione w wódce, ale i tak jesteś najlepszym kumplem na świecie, więc niech ci się szczęści!

- Dzień dobry! Obudziłeś się już? To świetnie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A teraz bądź po prostu dalej tak fantastyczny jak zawsze :)

- Czego ci dziś mam życzyć wariacie drogi? Niech każdy Twój dzień będzie tak piękny i błogi, niech nie brakuje ci niczego, ani kobiet, ani konta pełnego. A, że dzielić się wypada, to kto ma urodziny, ten dzisiaj stawia!

- Cały rok czekałam na tę wyjątkową, niepowtarzalną, jedyną  w swoim rodzaju chwilę i teraz ze wzruszenia aż nie mogę mówić, więc tylko napiszę: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

- Dużo cukru i likieru, żebyś przyjaciół miał zawsze wielu i koleżanek kilka o cud urodzie, co będą za Tobą biegać na co dzień!

- Tyle masz już na karku, że aż wódkę wyjmę z barku, wnet się wszyscy uśmiejemy, twoje zdrowie opijemy!

- Wszystkie Ziomki z naszej paki zrzucają się na życzenia: super życia, spoko zdrowia, marzeń spełnienia. Fury, chaty, kasy bez liku i dziewczyn tyle ile wieku na liczniku ;)

- Stary, życzę ci takiej imprezy urodzinowej, żebyś jutro wstał z łóżka i poczuł się jak bohater "Kac Vegas". Sto lat!!!

- To sms poszukiwawczy. Właśnie znalazł faceta pięknego, inteligentnego i nieprzeciętnego w łóżku, który na dodatek ma urodziny. A to oznacza słodki prezent wieczorem... :* Twoja (równie piękna) druga połówka

- Z okazji urodzin życzę Ci, żebyś zawsze miał z kim, gdzie i za co!

- Urodziny, to jak wypicie kolejnego drinka. Lepiej się dziś poczujesz, jeśli nie policzysz, ile masz ich już na koncie ;)

- Ten sms to kupon na milion całusków. Ich odbiór jest możliwy tylko dziś po 18. W całości. Zaraz po torcie. Więc lepiej się przygotuj mój kochany :***

- Niech cię uwielbiają wszystkie dziewczęta, niech się do ciebie łaszą jak kocięta, niech w portfelu nigdy nie brakuje ci gotówki i niech soda za bardzo nie uderzy ci do główki. Wszystkiego najlepszego z okazji ... urodzin życzy...

- Z okazji urodzin przypomnę ci tylko, że najszczęśliwsi ludzie na świecie, nie mają wszystkiego. Oni robią to co najlepsze ze wszystkiego co mają, więc bierz się do roboty!

- Nie dam ci szczęścia... ale mogę zabrać cię dziś na piwo. A to prawie to samo. Sto lat i widzimy się o 20!

- Chcieliśmy ci dziś upiec tort, złożyć życzenia i takie tam. Ale jak do nas dotarło ile masz lat to dostaliśmy takiego ataku śmiechu, że jeszcze nam nie przeszło ;P

- Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu każdego dnia, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, ciętego dowcipu, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, zielonego światła na każdym skrzyżowaniu, zawsze szybkiego internetu, bąbelków w szampanie, szybkiego auta, punktualnych autobusów, miłych pań w urzędach, egzotycznych podróży, doskonałych wyników w pracy, wygranej w totka, znalezienia listu w butelce, prawdziwego uczucia i anielskiej cierpliwości w doczytaniu tych życzeń do końca!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE