Tak wyglądało twoje POPRZEDNIE ŻYCIE. Po przeczytaniu tego uwierzysz w reinkarnację!

2019-10-21 14:55 katk
medytacja
Autor: East News

Chyba każdy z nas jest ciekawy tego, co czeka nas po śmierci, jak wygląda życie pozagrobowe. A, czy zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądało twoje poprzednie życie? Oto kilka znaków, które mogą świadczyć, ze twoja dusza reinkarnowała.

Niektórzy wierzą, że dusza po śmierci wędruje od ciała do ciała i nie ustaje w drodze do oświecenia. To tak zwana reinkarnacja. Jeśli karma nie zostanie odrobiona, to będziemy ją powtarzać w kolejnych wcieleniach. Zastanawiasz się, czy twoja dusza wędruje tak już od dawna i jeśli tak, to, jak wyglądało twoje poprzednie życie i jak się zakończyło? Osoby wierzące w wędrówkę świadomości, wskazują 6 najbardziej powszechnych oznak.

Powracające sny
Sny stanowią odbicie naszej podświadomości. Obrazują nasze lęki, pragnienia, czy też przeżycia. Powtarzające się sny, które z niewyjaśnionego powodu wydają się szczególnie znajome, mogą przedstawiać nasze przeżycia z poprzedniego wcielenia.

Nieuzasadnione wspomnienia
Wydaje ci się, że już byłeś w danym miejscu, poznałeś tę osobę, choć w rzeczywistości nic takiego nie miało miejsca? Istnieją liczne udokumentowane przypadki dzieci w szczegółach opisujących nieznane im miejsca, ludzi, wydarzenia. To prawdopodobnie wspomnienia z poprzedniego życia.

Deja vu
Teorii odnośnie do tego zjawiska jest co prawda wiele – jedną z nich jest ta mówiąca, że deja vu to nic innego jak migawki z poprzednich wcieleń.

Bardzo rozwinięta intuicja
Dusze podczas wędrówki zbierają różne doświadczenia. Osoby, których dusze wędrują już od dawna, są przez to bardziej spostrzegawcze, wyczulone. Trafnie oceniają ludzi i sytuacje, w których się znajdują. Z łatwością wyczuwają intuicje innych ludzi.

Uczucie, że nie należysz do tego świata
Masz wrażenie, że są sytuacje, do których zupełnie nie pasujesz. Cały czas walczysz z uczuciem, że czegoś ci brakuje, choć nie potrafisz jasno tego określić. Choć masz wielu przyjaciół, to czujesz, że nadajecie na innych falach, jesteś dojrzalszy od nich.

Irracjonalne lęki i fobie
Jedni z nas panicznie boją się ciemności, inni małych pomieszczeń, a inni z kolei latania samolotem. Jeśli nie wydarzyło się w twoim życiu nic, co mogło przyczynić się do ich powstania, to prawdopodobnie te lęki pochodzą z poprzedniego wcielenia. Takie podświadome, ciężkie do wytłumaczenia lęki, bywają często czymś w rodzaju ostrzeżenia od duszy.