kłótnia

i

Autor: East News

Te znaki zodiaku TWORZĄ NAJGORSZE PARY. Zdradzają się i krzywdzą. Uważaj na takie związki

2021-04-02 9:00

Każdy marzy o związku pełnym miłości, ciepła i wzajemnego szacunku. Niestety, często gdy opadną już motylki w brzuchu, a zauroczenie traci na intensywności okazuje się, że nasz partner/partnerka nie nadaje się do wspólnego budowania rodziny. Złe dopasowanie w małżeństwie najczęściej kończy się rozwodem. Ogromny wpływ na to, czy danej parze się uda ma astrologia. Niektóre znaki zodiaku wprost są stworzone do małżeństwa, a inne nie powinny decydować się na taki krok gdyż najczęściej kończy się ona katastrofa. Dlatego lepiej unikać takich zodiakalnych związków. Sprawdź, czy nie chodzi o ciebie.

Idealny związek można stworzyć z osobą, z którą mamy podobne wartości, plany na przyszłość, pasje itp. Ważnym aspektem udanej relacji jest również wieczna praca nad nią i kompromisy względem partnera/partnerki. Niestety nie każde małżeństwo da się uratować i często musimy pogodzić się z porażką i rozwodem. Niektóre osoby w związkach mają nie tylko sprzeczne poglądy i wartości, ale też niezgodne charaktery. Astrolodzy są zdania, że data naszych urodzin ma ogromny wpływ na naszą osobowość, a tym samym na związki w jakie wchodzimy. Niektóre znaki zodiaku stworzą ze sobą relacje harmonijne, a inne - burzliwe. Wyłoniliśmy kilka zodiakalnych par, które nigdy nie powinny być ze sobą, ponieważ ten związek nie wypali, a was czeka mnóstwo cierpienia.

Baran i Byk

Barany są niezależne, a Byki uparte. Byk szuka u partnera wierności i uczucia, natomiast Barany nie są tak wylewne - na pierwszym miejscu stawiają karierę i pieniądze. Baran będzie szukać przygód, zaś spokojny Byk - stabilizacji i spokoju. Tych dwoje, nie powinno łączyć się w pary.

Bliźnięta i Koziorożec

Tych dwoje to zupełne przeciwności. Bliźnięta są żywiołowe, ekstrawertyczne, a Koziorożce spokojne, zrównoważone, skupiające się na swoim wewnętrznym świecie. Emocjonalnie zupełnie się mijają i raczej nie ma szans, aby stworzyli zgodny związek.

Rak i Wodnik

Te znaki są stworzone do tego, aby ze sobą walczyć. Rak jest zmienny w nastrojach, zamknięty w sobie. Wodnik to ekscentryk, który wszystkie emocje wyrzuca na zewnątrz. Nigdy nie będzie oparciem dla Raka, który nie bezie się czuć w tej relacji bezpiecznie.

Ryby i Strzelec

Strzelec to osoba aktywna, swobodna, pełna radości życia i szczera. W obronie prawdy staje się czasem agresywna. Z kolei Ryby cenią sobie w partnerze delikatność, dlatego wybuchowy charakter Strzelca może im przeszkadzać. Dla Strzelca wrażliwa natura Ryb nigdy nie będzie zrozumiała, dlatego lepiej żeby nie wchodzili w ten związek.

Tłum na Dworcu Centralnym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE