23-latka rzuciła pracę i przez pół roku nie uprawiała seksu

i

Autor: Instagram/ @iammariemilia 23-latka rzuciła pracę i przez pół roku nie uprawiała seksu

W końcu znalazła szczęście

Ta 23-latka przez pół roku nie uprawiała seksu. To odmieniło jej życie na lepsze. "Najlepsze doświadczenie w moim życiu"

2023-02-09 15:19

Młoda kobieta czuła się przytłoczona pracą w korporacji i ciągłym randkowaniem. Rzuciła pracę i zdecydowała się na życie w celibacie. To pomogło jej w zaakceptowaniu siebie i znalezieniu szczęścia. Dziś jak sama przyznaje, to doświadczenie było jednym z najlepszych w jej życiu. - Moje szczęście nie zależy już od tego, czy mam chłopaka - wyznała.

23-latka porzuciła pracę i seks z mężczyznami

Kiedy pochodząca z Florydy Mariemilia Cedeno była na studiach marzyła, aby pracować w dużej korporacji. Jednak kiedy udało jej się spełnić to pragnienie, szybko okazało się, że dla młodej kobiety taka praca była zbyt stresująca. Wtedy podjęła przełomową decyzję, gdyż uznała, że musi coś zmienić w swoim życiu. 23-latka rzuciła pracę i usunęła ze swojej codzienności wszystko, co mogłoby ją dekoncentrować. Po złożeniu wypowiedzenia u pracodawcy przyszedł czas na usunięcie kont na portalach randkowych. Młoda kobieta zdecydowała, że przestanie spotykać się z mężczyznami i uprawiać seks.

Żyje bez seksu. "Czuję się wolna"

Szybko okazało się, że rezygnacja z seksu przyniosła 23-latce wiele pozytywów. Nauczyła się wyznaczać granice i odkryła, jak żyć w zgodzie z samą sobą. - Moje szczęście nie zależy już od tego, czy mam chłopaka, który nazywa mnie ładną, bo sama mogę nazywać siebie ładną. Odzyskałam moc, czuję się wolna. Jestem z siebie bardzo dumna. Zyskałam wiele szacunku do siebie - wyznała w rozmowie z Daily Mail. - Abstynencję od spotykania się z facetami postrzegam jako sposób na odzyskanie władzy nad samą sobą - dodała Mariemilia. 

Scena ostrego seksu wstrząsnęła epoką PRL. Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany