Green Caffè Nero

i

Autor: Materiały prasowe Green Caffè Nero

Aromaty zimy

„Coś wyjątkowego” − Mikołajki oraz zimowy spacer z przewodnikiem

2022-11-30 8:57

Powoli wchodzimy w wyjątkowy, świąteczny czas. Green Caffè Nero zamierza wypełnić go atrakcjami skierowanymi zarówno do dorosłych bywalców jak i do najmłodszych. W niedzielę 4 grudnia zaprasza do udziału w zimowym spacerze pt. „Warszawskie święta – tradycje i historie” w ramach cyklu „Z kawą po Warszawie”. Tego samego dnia wybrane lokale Green Caffè Nero w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu zorganizują Mikołajki dla najmłodszych. W kawiarniach można już zamawiać firmowe ciasta na świąteczny stół oraz próbować premierowych, sezonowych produktów z oferty. Nastrojowa atmosfera i dekoracje, okolicznościowe kubeczki na wynos, świąteczne wydarzenia oraz przede wszystkim dopracowana w każdym szczególe oferta jedzenia i kawy razem tworzą „coś wyjątkowego”.

Green Caffè Nero słynie z unikalnej domowej atmosfery jaką tworzy w swoich kawiarniach. Nie inaczej będzie w nadchodzącym okresie bożonarodzeniowym – na gości czeka szereg atrakcji. W ramach cyklu „Z kawą po Warszawie”, już po raz piętnasty kawiarnie zapraszają na spacer z przewodnikiem. Tym razem grupa przejdzie świątecznie udekorowanym Traktem Królewskim. Spacer rozpocznie się o godzinie 17:00 w Green Caffè Nero przy ul. Wareckiej 4/6. Podczas wydarzenia będzie można będzie poznać warszawskie tradycje świąteczne ogrzewając się ulubioną kawą. Spacerowicze dowiedzą się skąd pochodzi zwyczaj tworzenia szopek oraz dekoracji świetlnych, poznają także historię Mikołaja oraz zielonego drzewka, przyozdabianego na Święta Bożego Narodzenia.

Zobacz także: Horoskop miesięczny na grudzień 2022. Jakie Boże Narodzenie czeka Twój znak zodiaku? Astrologiczna burza, która wybuchnie w grudniu

Mikołajkowy program Green Caffè Nero prezentuje się równie ciekawie. Siedem kawiarni w Polsce zaprasza najmłodszych 4 grudnia między godziną 11:00 a 15:00 do udziału w specjalnie przygotowanych zabawach. Będzie to okazja, by rodzinnie spędzić czas w niezwykłej atmosferze wybranej kawiarni Green Caffè Nero: w Warszawie przy al. KEN 18, na ul. Klimczaka 1 na Wilanowie, a także przy ul. Rzeczypospolitej 27, ul. Konstruktorskiej 11 oraz w Centrum Handlowym Skorosze; w Krakowie przy ul. Rakowickiej 15A oraz we Wrocławiu na pl. Kościuszki 1. W tym czasie najmłodszymi gośćmi zajmą się profesjonalne animatorki, które zorganizują dekorowanie ciasteczek i zajęcia plastyczne. Święty Mikołaj nie zapomni tego dnia o dzieciach − otrzymają one od Śnieżynek słodkie upominki. W tym czasie rodzice będą mieli okazję napić się wybranej kawy z nowego sezonowego menu Green Caffè Nero.

- Zastanawiając się nad koncepcją Świąt w Green Caffè Nero, pomyśleliśmy, że naszym motywem przewodnim będzie hasło „Coś wyjątkowego” – zgodnie stwierdzają Marta Kulikowska, szefowa działu Jedzenie oraz Izabela Sakowska, szefowa działu Kawa. - W tym roku proponujemy m.in. tradycyjny piernik, nasz hit: sernik pokryty czekoladą oraz mnóstwem wiśni, sernikobrownie, szarlotkę wegańską oraz nasze bestsellerowe ciasta Charleston i Oscar. Możemy także poszczycić się dwoma zupełnie nowymi, wyjątkowymi ciastami: tortem pralinowym oraz bezą Dacquoise. Ten pierwszy łączy w sobie smak orzechów laskowych oraz intensywnej czekolady. Puszysta beza pojawiła się w świątecznej odsłonie z daktylami i dodatkiem irlandzkiego likieru, czyli w formie francuskiego Dacquoise. Jesteśmy przekonani, że świetnie trafiliśmy w gusta Polaków i staniemy się częścią ich wspólnego świętowania w tym grudniowym czasie − dodała Marta Kulikowska.

- Zimowa oferta napojów jest szczególna. Znajduje się w niej nawiązująca do staropolskich smaków Latte korzenny piernik, a także Świąteczny grzaniec, którego receptura została zainspirowana tradycyjnym szwedzkim Glöggiem – u nas w wersji bezalkoholowej. W wielkim stylu powraca także ulubieniec smakoszy: Latte jeżynowe –powiedziała Izabela Sakowska.

W parze z gorącą kawą dobrze sprawdzą się ciasta z naszej manufaktury. Już tradycyjnie wszystkie kawiarnie przyjmują zamówienia na świąteczne wypieki już od 2 grudnia. Zlecenia z odbiorem na 23 lub 24 grudnia można składać do 19 grudnia.

Green Caffè Nero docenia swoich lojalnych klientów – użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z 24 różnych promocji na kawę, jedzenie i produkty do kupienia takie jak: kawy i herbaty paczkowane, kapsułki oraz kubki KeepCup. Do zdobycia są dodatkowe pieczątki, zniżki a także kupony na darmowe kawy. W Mikołajki subskrybenci newslettera aplikacji dostaną też mały upominek. Aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.

Już tradycyjnie sieć kawiarni wspiera charytatywną akcję supermarketu Frisco.pl „Kupując, pomagasz”. Do każdego zakupionego poprzez sklep Frisco.pl opakowania kawy, marka przekazuje drugie opakowanie produktu do banku żywności dla potrzebujących.

Źródło: materiały prasowe 

Green Caffè Nero

i

Autor: Materiały prasowe Green Caffè Nero
Green Caffè Nero

i

Autor: Materiały prasowe Green Caffè Nero
XX Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Morsów w Starych Jabłonkach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany