Erotyka w TV: Gorące RANDKI, niezwykłe UPODOBANIA i ZABAWKI dla dorosłych (17-23.04)

2020-04-17 13:15 JAN

Czy seks dla kobiety zawsze musi się łączyć z miłością? Okazuje się, że nie, czego dowodem jest jedna z bohaterek filmów erotycznych, które będziemy mogli obejrzeć w tym tygodniu. Oprócz tego wśród telewizyjnych propozycji tylko dla dorosłych znajdziemy też program o nietypowej randce, czy najlepszych gadżetach, które uatrakcyjnią życie intymne. Nie zabraknie też tematu zdrady. Jak ją zdemaskować?

Bezwstydna łowczyni

Ella jest uzależniona od seksu, choć patrząc na tę solidną, zdyscyplinowaną księgową pracującą w jednej z londyńskich korporacji, trudno jest to sobie wyobrazić.

Nikt nie wie, że w dwa wieczory w tygodniu kobieta pokazuje drugą stronę swojej osobowości. Nie walcząc ze swoimi pragnieniami zamienia się w prawdziwą łowczynię. Na swoich nowych kochanków poluje w barach, nocnych klubach, a czasami, gdy potrzebuje większej dawki adrenaliny - nawet w publicznych parkach. Jej tereny łowieckie są nieograniczone. Ella doskonale potrafi oddzielić seks od uczuć.

Emisja w TV:
Ella nimfomanka
sobota 0.30 Polsat Play


Profesjonalistki

Mina, Cléa, Cara, Lucy i Anna są wysokiej klasy dziewczynami do towarzystwa. To specyficzne zajęcie pozwala im podróżować, odwiedzać najpiękniejsze miasta na świecie i poznawać bogatych biznesmenów, którzy spełniają ich najbardziej perwersyjne fantazje.

Każda z nich ma swoją specjalizację dzięki temu potrafią zaspokajać wszystkie wymagania klientów, nawet te najdziwniejsze. To dlatego mężczyźni tak chętnie korzystają z ich usług.
Mina potrafi wcielić się w rolę uleglej kochanki, Cléa lubi się przebierać i spełnia fantazje klientów np. o seksie z pokojówką, Cara potrafi dominować mężczyzn, Lucy to specjalistka od orgii. A jaka jest specjalność Anny?

Emisja w TV:
Cara i Lucy - damy do towarzystwa
wtorek 0.30 Polsat Play

Mamy problem

W programie „Seks po polsku” pary, których życie seksualne jest dalekie od ideału, rozmawiają z zaproszonymi seksuologami i psychologami.

Porad udzielają profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się kłopotami płci. W rolę gości z problemami wcielają się natomiast aktorzy. W każdym odcinku wstępują trzy "pary". Zaproszeni do programu specjaliści poddadzą analizie szerokie spektrum problemów: od niewierności, impotencji i różnic w apetycie na seks, po nietypowe upodobania seksualne.

Emisja w TV:
Seks po polsku
Piątek 1.00 TLC

Bez tabu

W programie „Poradnia zdrowego seksu” specjaliści różnych dziedzin udzielają zdrowotnych porad młodym ludziom. W rozmowach nie uznają żadnych tematów tabu.

Wiele osób narzeka na to, że są rzadko uprawia seks, bo często spotykają się z odmową i odrzuceniem. U innych, dzieci i codzienne obowiązki zgasiły pożądanie i trzeba je znowu wzniecić. Są też jednak osoby, którym trudno znieść nietypowe upodobania partnera. Jak z tym wszystkim sobie poradzić?

Emisja w TV:
Poradnia zdrowego seksu
Sobota 4.00 Polsat Café

Młody, zdolny i... niewierny

Ewa jest zamożną, atrakcyjną kobietą. Od kilkunastu tygodni spotyka się z prawie o dwadzieścia lat młodszym artystą malarzem Leszkiem.

Mężczyzna przygotowuje się do wystawy i często znika w swojej pracowni albo na plenerze. Ewę niepokoi fakt, że partner kilkakrotnie w łóżku pomylił jej imię, poza tym na początku związku w jego telefonie znalazła kilka dwuznacznych SMS-ów od innej kobiety. Jej ukochany ma syna, którego odwiedza w weekendy, ale nie chce jej zabrać na takie spotkanie. Tłumaczy to obawą, by jego matka nie zakazała mu kontaktów z dzieckiem. Ewa wiąże z Leszkiem poważne plany, dlatego chce mieć pewność, że jej nie okłamuje.

Emisja w TV:
Zdrady
Piątek 20.00 Polsat Café

By nie było zawsze tak samo

Anna Nowak-Ibisz wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych par.

Seksuologów i psychologów zapyta o bezpieczeństwo najpopularniejszych afrodyzjaków i spróbuje ustalić, na co zwracać uwagę przy zakupie. Odwiedzi również muzeum, w którym można obejrzeć dilda sprzed wielu lat. Archeolodzy opowiedzą o dziejach erotycznych zabawek - niektórych zaciekawić może fakt, że najstarsze z nich liczą ponad 20 tysięcy lat. Gospodyni program zaprezentuje wibratory z silikonu medycznego, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, żelowe pierścienie erekcyjne, jadalne stringi, gadżety przeznaczone dla alergików i wiele innych urozmaicających życie łóżkowe urządzeń.

Emisja w TV:
Pani gadżet erotycznie
Sobota 23.00 TVN Style

Cenimy się wysoko

„Dziewczyny do towarzystwa” to utrzymany w tonie osobistym dokument o kobietach do towarzystwa, który nie ocenia dokonanych przez nie wyborów.

To historia dwóch dziewczyn na telefon, Cookie Jane i Emily B., które cenią się bardzo wysoko. Film opowiada nie tyle o ich zawodzie, co o ich codzienności, o lękach i o tym, co naprawdę daje im szczęście. Czy z tą pracą wiążą swoją przyszłość? Jak wyobrażają sobie swoje życie za kilka lat?

Emisja w TV:
Dziewczyny do towarzystwa
Piątek 4.00 Polsat Café

Randka w ciemno

Każdy z nas szuka swojego ideału. Jednak imponujący wygląd partnera nie zawsze idzie w parze z ciekawą osobowością.

W każdym odcinku show „Randka z nieznajomym” widzowie zobaczą, jak dwoje singli spotka się na randce w ciemno. Eksperci poddadzą ich metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie będą, więc musieli ocenić towarzysza, opierając się wyłącznie o cechy jego osobowości.

Emisja w TV:
Randka z nieznajomym
Sobota 12.00 Polsat Café

Najnowsze