Horoskop na pełnię Księżyca w październiku. Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą liczyć na miłość, mężczyźni na bogactwo

i

Autor: philpace/Pixabay Horoskop na pełnię Księżyca w październiku. Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą liczyć na miłość, mężczyźni na bogactwo

Co przyniesie Księżyc Myśliwych?

Horoskop na pełnię Księżyca 09.10.2022. Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą liczyć na miłość, mężczyźni na bogactwo

2022-10-09 17:32

Pierwsza jesienna pełnia Księżyca wypada już w niedzielę, 9 października. Oprócz problemów ze snem, niektórym znakom zodiaku może przynieść także wiele dobrego. Inaczej ten czas będą odczuwały kobiety, inaczej mężczyźni. Co, którzy wierzą, że wszystko zapisane jest w gwiazdach wiedzą, że nic nie dzieje się nagle i bez przyczyny. Ale czas pełni jest wyjątkowy a jeśli doprze go wykorzystamy wkrótce przyniesie owoce, na które czekamy. Sprawdź, kto może liczyć na miłość, a kto na bogactwo.

Horoskop na pełnię Księżyca nigdy nie dotyczy tylko jednego dnia. Chociaż wydarzy się 9 października 2022 o godzinie 22:54, to jej wpływ odczujemy już dzień wcześniej, a także dzień później. Tym razem będzie to ognisty i mocarny Księżyc w Baranie, przyniesie ogromną energię, która dla jednych będzie niosła ogromny emocjonalny ładunek albo mnóstwo pozytywnych bodźców. Wszystko zależy od tego, co aktualnie dzieje się w twoim życiu. To co najważniejsze dla każdego znaku zodiaku to wsłuchanie się w siebie, czas na głębszy oddech i odpoczynek.

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022. Kobiety spod tych znaków zodiaku znajdą miłość

Pełnia Księżyca w październiku nazywana jest Pełnią Myśliwych. I według horoskopu wszystko wskazuje na, to że kobiety znaków zodiaku, których żywiołem jest powietrze zapolują na miłość. Określenie październikowej Luny zostało wymyślona przez algonkińskich łowczych, którzy radowali się zjawiskową poświatą ziemskiego satelity i dziękowali za jasne światło pełnego Księżyca, które umożliwiało polowanie. Dzięki zwierzynie mogli przetrwać ciężką zimę i podobnie będzie z kobietami spod znaku: Wagi, Bliźniąt i Wodnika. Bliźnięta dzięki swojej towarzyskość znajdą sojuszników w pracy i w domu. Samotne mają szanse na poznanie drugiej połówki lub też znalezienie prawdziwego przyjaciela, który kocha bez względu na wszystko. Wagi obudzą swój seksapil i uwodzicielską naturę dzięki czemu miłość rozkwitnie – jeśli nie podczas pełni, to w najbliższym czasie. Z kolei Wodniczki znajdą sposób na harmonię i miłość w domu.

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022. Mężczyźni spod tych znaków mogą liczyć na bogactwo

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku dla mężczyzn z ognistych znaków zodiaku jest bardzo obiecujący. Szczególnie jeśli w ostatnim czasie poświęcili dużo czasu na pracę. Pełnia w Baranie i układ gwiazd skazuje na to, że Baran, Lew i Strzelec mogą liczyć na bogactwo. Nadchodzi dobry czas, szczególnie w sferze finansowej. Baran dojdzie do konstruktywnych wniosków i odkryje klucz do sukcesu w pracy. Czekają go inspirujące spotkania, które mogą przynieść intratne kontrakty. Lwy znajdą zawodowy cel, który przyniesie wiele korzyści. Z kolei energia i zapał Strzelca zostanie w końcu nagrodzona – nadciąga zawodowy sukces.

Sonda
Wierzysz w magiczną moc pełni Księżyca?
Pełnia Truskawkowego Księżyca
Nasi Partnerzy polecają