Horoskop tygodniowy 18.10 - 24.10. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

2021-10-18 8:43
12.10.2021. Horoskop dzienny: wtorek
Autor: MiraCosic/Pixabay.com 12.10.2021. Horoskop dzienny: wtorek

Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni dla wszystkich znaków zodiaku. Jesień już od czasów słowiańskich uznawana jest za najbardziej magiczną z pór roku. Wraz z początkiem listopada obchodzimy Wszystkich Świętych, a w tradycji przedchrześcijańskiej były to Dziady. W tym czasie świat żywych i umarłych miały znajdować się bardzo blisko siebie. Sprawdź nasz horoskop i zobacz, co na nadchodzący tydzień przygotowały dla Ciebie gwiazdy. To będą ciekawe dni.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Baran 21.03-20.04

W twoim partnerstwie padną poważne deklaracje, typu: oświadczyny, wspólnie zamieszkanie itp. Partner przekona cię o uczciwości i szczerych intencji, co zapewni ci poczucie bezpieczeństwa w związku.

Byk 21.04-21.05

Pojawi się konieczność dokonania wyboru. W tym tygodniu jeszcze nie zapadnie decyzja, gdyż z wielości opcji nie będziesz wiedział, co wybrać najlepszego dla siebie.

Bliźnięta 22.05-21.06

Uważaj na swoje pieniądze. Jeśli ktoś zaproponuje ci jego zdaniem fantastyczną ofertę, zachowaj czujność. Twoja naiwność może sprawić, że stracisz oszczędności życia.

Rak 22.06-22.07

Nowa praca, dodatkowe zatrudnienie lub powrót do inwestycji, na których kiedyś udało ci się dobrze zarobić. Te działania przyniosą ci dodatkowy dochód, który zasili domowy budżet.

Lew 23.07-22.08

Pojawią się komplikacje w sferze rodzinnej. Nierozwiązane sprawy przypomną o sobie i wywołają niemałe zamieszanie między tobą, a członkami rodziny.

Zobacz również: Biedronka. Promocje, które sprawią, że padniecie! Ta kurtka to ponadczasowy bestseller za mniej niż 50 zł

Panna 23.08-22.09

Znajdziesz w sobie odwagę i gotowość, aby coś zmienić w swoim życiu. Szczególnie pozytywne zmiany nastąpią w sferze uczuć. Single zainicjują nową, wartościową znajomość.

Waga 23.09-23.10

Będziesz musiał podjąć trudną, ale potrzebną decyzję o odcięciu się od kogoś ci bliskiego. Prawdopodobnie osoba ta cię kolejny raz zawiedzie, co doprowadzi do twojego zniechęcenia.

Skorpion 24.10-22.11

Bardzo dobry tydzień na inwestowanie. Los będzie ci sprzyjał w załatwianiu różnych spraw finansowych, w tym transakcji handlowych. Wykorzystaj, więc ten tydzień.

Strzelec 23.11-21.12

Czeka cię ważna sprawa sądowa lub wyjaśnienie kwestii administracyjnych. Twoje działania w tym zakresie zakończą się sukcesem. Sprawy potoczą się po twojej myśli.

Koziorożec 22.12-20.01

Rozwiązanie długotrwających problemów są na wyciągnięcie ręki. Wszystko zależy od twojej odwagi. Jeśli wykażesz się nią, to odniesiesz sukces.

Wodnik 21.01-20.02

Jeśli będziesz działał nieuczciwie lub „na skróty” to stracisz szansę osiągnięcia tego, na czym ci zależy. Stracisz wiarygodność w oczach drugiej strony i sprawa zakończy się fiaskiem.

Ryby 21.02-20.03

Twój adorator, który od dawna cię obserwował w końcu się ujawni. Otrzymasz propozycję spotkania, a ta randka może być początkiem wartościowej relacji, która zamieni się w związek.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Wielka Parada Branickich w Białymstoku