Horoskop tygodniowy 25.10 - 31.10. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

2021-10-25 8:43
Horoskop miłosny tygodniowy 14-20 października. Zajrzyj w przyszłość!
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/StockSnap Horoskop miłosny tygodniowy 14-20 października. Zajrzyj w przyszłość!

Horoskop tygodniowy na nadchodzące dni dla wszystkich znaków zodiaku. Trwa jesień, to jedna z najbardziej magicznych pór roku. Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Na szczęście, chłód za oknami nie musi oznaczać pogorszenia się naszych emocji. Zobacz, co na te najbliższe dni przygotowała dla Ciebie gwiazdy. Kogo czeka rozkwit uczuć w związku, a kogo czekają trudne decyzje? Sprawdź nasz horoskop tygodniowy i przygotuj się na to, co czeka Twój znak zodiaku.

Horoskop tygodniowy 25.10. – 31.10 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran 21.03-20.04

Podejmiesz ważną decyzję. W jej wyborze pomoże ci ego, bo to własnym dobrem kierować się będziesz. Wybierzesz najbardziej komfortową opcję dla siebie.

Byk 21.04-21.05

Rozkwit uczuć w związku, szczególnie w relacjach, które przeżywały ostatnio kryzys. Niektóre single poznają miłość swojego życia i na nowo budować będą swoją sferę uczuciową.

Bliźnięta 22.05-21.06

Jeśli potrzebujesz większej gotówki natychmiast, poproś o kogoś bliskiego o wsparcie finansowe. Jest wokół ciebie osoba, prawdopodobnie spod znaku Koziorożca, która taką pomoc zaoferuje.

Rak 22.06-22.07

W sprawach uczuciowych zwolnisz nieco tempo. Szczególnie, jeśli w twoim poczuciu to ty więcej dawałeś z siebie, teraz wymagać będziesz więcej od ukochanego.

Lew 23.07-22.08

W twoich drzwiach stanie osoba z przeszłości. Niestety twoje ograniczone zaufanie do niej sprawi, że nie będziesz chciał podjąć rozmowy i zgodzić się na pojednanie.

Zobacz także: Promocje CCC zmiotły konkurencję. Bestseller na zimę w obłędnej cenie

Panna 23.08-22.09

W tym tygodniu dobrze ci się będzie pracowało w zespole. Również więcej zdziałasz pracując z ludźmi, niż w pojedynkę. Przekonasz się, że ludzie są ci potrzebni do realizacji celów.

Waga 23.09-23.10

W tym tygodniu nie będziesz wiedział co lub kogo wybrać. Będziesz chciał mieć ciastko i jednocześnie je zjeść. Niestety tak się nie da. Brak podjęcia decyzji będzie cię coraz bardziej męczył.

Skorpion 24.10-22.11

Relacja na której bardzo ci zależy ulegnie zatrzymaniu. Może dojść do kłótni po której nastąpią tzw. ciche dni. Daj sobie czas na wyciszenie emocji i nie wyjaśniać nic na siłę, jeśli ta druga strona tego nie chce.

Strzelec 23.11-21.12

Każdą sprawę rozwiążesz pozytywnie dzięki swojemu doświadczeniu życiowemu. Działaj tak jak zawsze. Nowe strategie nie będą w tym tygodniu trafne.

Koziorożec 22.12-20.01

Nabierz cierpliwości do spraw, które stanęły w miejscu. Nie poganiaj niczego, gdyż jeśli to na czym ci zależy zrealizuje się, to efekt będzie niekorzystny.

Wodnik 21.01-20.02

Pojawi się nowa propozycja pracy lub atrakcyjne dodatkowe zlecenie. Tak naprawdę masz co robić, ale możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy będzie cię kusić. Będziesz się zastanawiał nad wyborem.

Ryby 21.02-20.03

Uważaj na zazdrośników i osoby rywalizujące z tobą. Jest ktoś w twoim najbliższym otoczeniu, kto najchętniej zająłby twoje atrakcyjne miejsce, np. w pracy.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
PupiLove Targi w Focus Mall Bydgoszcz