Jesienny romans, czy związek na całe życie? Dlaczego niektórzy mężczyźni nie nadają się na partnerów?

2021-10-11 15:32
Faceci o tych imionach wciąż wzdychają do SWOICH BYŁYCH. Uważaj na związek z nimi!
Autor: Pixabay.com Jesienny romans, czy związek na całe życie? Dlaczego niektórzy mężczyźni nie nadają się na partnerów?

Jesień to pora roku, w której warto rozpoczynać romantyczne relacje. Większość takich relacji po przetrwaniu zimy jest na tyle silna, że staje się udanym i trwałym związkiem. Przy upewnianiu się czy relacja, którą rozpoczynasz jest czymś poważnym, pamiętaj o tym, że istnieją znaki ostrzegawcze. Charakteryzują się nimi mężczyźni, nie szukający poważnej relacji. Sprawdź jakie to znaki, aby uchronić się przed takimi partnerami!

Sprawdź jego podejście do seksu

W dzisiejszych czasach niewielu ludzi trudzi się z czekaniem z seksem do ślubu. Jeśli jednak Twój potencjalny partner ma bardzo otwarte podejście do przelotnego seksu, a na pytanie o ilość stosunków seksualnych z obcymi kobietami tylko się uśmiecha, możesz uznać to za znak ostrzegawczy.

Jakich cech szuka u kobiety?

Mężczyźni niewątpliwie są wzrokowcami. Gdy preferowanie zadbanej partnerki nie niesie za sobą potrzeby poznania jej osobowości, w Twojej głowie powinno pojawić się światło ostrzegawcze. Zbadaj, jakie cechy charakteru go interesują. Jeśli wiążą się one z odpowiedzialnością, możesz wierzyć w stworzenie prawdziwej relacji z danym mężczyzną.

Poznaj jego stosunek do dzieci

Cechą zapowiadającą troskliwego partnera może być jego kontakt z dziećmi. Mężczyzna nie powinien jednak zachowywać się zbyt podobnie do młodszych towarzyszy, ponieważ może to zwiastować jego infantylność w poważnych sprawach.

Niektórzy mężczyźni przy poznawaniu Ciebie, mogą być nastawieni na związek krótkoterminowy. Rzadko bywa, że takie przyjęte z góry nastawienie ulega zmianie. Zanim zainwestujesz swoje uczucia i czas w tego typu relację, postaraj się sprawdzić zamiary mężczyzny. Pomoże Ci to w stwierdzeniu czy powinnaś spodziewać się przelotnego, jesiennego romansu, czy też możesz liczyć na trwały związek.

Sonda
Jaki jest Twój status związku?
Poradnik Zdrowie: kiedy iść do seksuologa