Kobiety o tych imionach to największe zołzy. Wredne manipulatorki

2021-09-15 10:43
Twarz, kobieta
Autor: Pixabay

Uważa się, że imiona zdradzają dużo o człowieku. Są one w stanie pokazać charakter i odzwierciedlają zachowania danej osoby. Kobiety, które posiadają te imiona uchodzą na wredne zołzy, z którymi trudno wytrzymać. Nie sprawdzają się one w roli partnerek, są zimne w łóżku i myślą tylko o sobie. nie od dziś wiadomo, że mężczyźni kochają zołzy i bywa, że wredny charakter jest pożądany, w tym przypadku może być jednak inaczej. Te kobiety zdecydowanie nie należą do najmilszych, a relacji z nimi może okazać się wyjątkowo toksyczna i zniechęcająca. Kobiety o tych imionach to prawdziwe zołzy.

Mówi się, że kobiety są wredne, jednak w przypadku pań noszących te imiona słowo "wredne" brzmi jak eufemizm. Te kobiety to prawdziwe zołzy, które potrafią skutecznie uprzykrzyć życie niejednemu mężczyźnie i dopóki nie trafi się pan, które skutecznie poskromi ich paskudny charakterek to łamią one męskie serca i nic z tego sobie nie robią. Lepiej nie wiązać się z nim na poważnie, bowiem mogą one skutecznie zniszczyć poczucie własnej wartości, a ich uszczypliwe komentarze mogą bardzo zaboleć. Te kobiety to prawdziwe zołzy. 

Klaudia - swoim paskudnym charakterem często maskuje niepewność siebie Od partnera wymaga ciągłych komplementów i zaskakiwania, niestety nie dając przy tym nic od siebie. Łatwo się irytuje i złości ci sprawia, że przebywanie w jej towarzystwie bywa męczące.

Daria - często drwi i wyśmiewa swoich partnerów, zwłaszcza w sytuacjach intymnych. Z jednej strony potrzebuje ona bliskości i ciepła jednak często nie umie go przyjąć i reaguje złośliwościami. 

Anita - sprawia wrażenie miłej i ciepłej osoby, jednak to tylko pozory. Naprawdę jest to prawdziwa egoista, która w życiu myśli tylko o sobie. Bywa wyrachowania i do celów dąży po trupach. 

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Babcia Kasia rozrabia