Mężczyźni o tych imionach mają największy apetyt na seks. Zadowolenie partnerki leży w ich naturze. Sprawdź, o jakie imiona chodzi

2022-05-19 11:49
Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie:
Autor: Pixabay Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie:

Mężczyźni noszący te imiona mają największy apetyt na seks, uwielbiają łóżkowe igraszki i zawsze mają na nie ochotę. Miłośnicy etymologii są zdania, ze imię nadane nam przy urodzeniu może zdradzić wiele o naszym charakterze. Zgodnie z tym, panowie noszący niektóre imiona w gwiazdach mają zapisane łóżkowe umiejętności. Taki partner to prawdziwy skarb dla kobiety, potrafi ją zadowolić i zna się na rzeczy. Zobacz, jakie męskie imiona znalazły się na liście najlepszych kochanków i sprawdź, czy Twój partner na niej jest.

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi Kochanowie. Sprawdź, którzy z nich są bogami seksu

Nie ma co owijać w bawełnę, seks stanowi bardzo ważny element życia w związku. Łóżkowe dopasowanie sprawia, że lepiej dogadujemy się w innych aspektach życia. Dodatkowo seks doskonale redukuje stres, buduje łączącą Was więź i pomaga spalać kalorie. Miłośnicy znaczenia imion uważają, że niektóre męskie imiona w gwiazdach mają zapisane łóżkowe umiejętności. Mężczyźni je noszą mają wielki apetyt na seks i są urodzonymi kochankami. Ich partnerki to szczęściary. Zobacz, kto znalazł się na tej liście i sprawdź, czy Twój partner zalicza się do grona urodzonych bogów seksu.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku muszą odpocząć, inaczej grozi im poważna choroba. Wróżba na maj

Mężczyźni noszący te imiona dają radę w łóżku - potrafią zadowolić partnerkę

Ci mężczyźni to najlepsi kochankowie: MIKOŁAJ 

To prawdziwy demon seksu - mężczyzna o ognistymi niepohamowanym temperamencie, często jest duszą towarzystwa. Kobietom ofiarowuje poczucie bezpieczeństwa i opiekę. Partnerki Mikołaja zdecydowanie nie będą narzekały na sprawy łóżkowe, ten mężczyzna wie co zrobić, by zadbać o kobietę. Partnerce zapewni ostrą jazdę, a na koniec ją przytuli. 

Ci mężczyźni to najlepsi kochankowie: BARTŁOMIEJ

To charakterny lider. Mężczyźni noszący to imię wyróżniają się z tłumu, są odważni i trudno ich zawstydzić. Szybko przełamują bariery i nie istnieją dla nich tematy tabu. Łóżkowe zabawy z nimi to wieczne odkrywanie czegoś nowego i namiętna podróż po nieznanym. Nie boi się łóżkowych eksperymentów i lubi przebieranki. 

Ci mężczyźni to najlepsi kochankowie: JAKUB 

Panowie noszący te imię to stanowią połączenie niemalże idealne. Dla nich ważna jest relacja nie tylko na poziomie cielesnym, ale również duchowym. Zabawy z Jakubem? Satysfakcja gwarantowana

Sonda
Wierzysz w znaczenie imion?
Tańczące z Promocjami 19-05-22