Te znaki zodiaku to NAJGORSI faceci. W związku zgotują ci prawdziwe PIEKŁO!

i

Autor: East News

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie szanują kobiet. Traktują je jak zabawki

2021-10-21 9:00

Związek idealny oparty jest na wzajemnym szacunku i akceptacji potrzeb partnera. Niestety, często bywa tak, że jedna ze stron przestaje zwracać uwagę na drugą i myśli jedynie o sobie. Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku w związku są strasznymi terrorystami emocjonalnymi - manipulują, dołują nas, sprawiają, że czujemy się źle. Niejednokrotnie ranią swoją drugą połówkę - wszystko po to, aby postawić na swoim. Niestety związek z tymi znakami zodiaku przypomina czasem piekło. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie szanują swoich partnerek i traktują je jak zabawki. Sprawdź, o kim mówi astrologia!

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie szanują kobiet! Sprawdź, czy jest wśród nich Twój partner 

Osoby zajmujące się astrologią uważają, że do niektórych znaków zodiaku lepiej podchodzić z rezerwą i nie powinno się im ufać. Być może jesteś w związku z taką osobą? Okazuje się, że przedstawiciele tych trzech znaków zodiaku mogą być wobec innych wyjątkowo bezwzględni. Są wręcz terrorystami emocjonalnymi - podcinają skrzydła, dołują, manipulują i przede wszystkim nie szanują swojej partnerki. Są dla drugiego człowieka toksyczni. Ciężko wytrzymać z taką osobą, a związek z nią to udręka.

Rak - choć jest troskliwy i wrażliwy, to niestety jest także niewiarygodnie pamiętliwy. Przez lata będzie przy jakiejkolwiek okazji rozdmuchiwać twoje błędy. Rak gromadzi wokół siebie ludzi, żeby poczuć się bezpiecznie. Lubi ich uzależniać od siebie, okazując troskę. Jednak szybko staje się wobec nich zaborczy. W związku jest mistrzem we wzbudzaniu poczucia winy u partnera.

Panna - to straszna krytykantka. Nic jej nie pasuje, a nawet najmniejsze potknięcie partnera będzie wytykać i zmuszać go do bycia idealnym. Wiecznie narzeka i marudzi. Owszem jest opiekuńcza, ale nie jest to bezinteresowne - zawsze myśli jedynie o korzyściach z tego, co robi.

Koziorożec - brakuje mu spokoju wewnętrznego. Ciągle goni za sukcesem i bywa w tym naprawdę bezwzględny - często jest nie fair wobec innych. Zamknięty, gburowaty, nieprzychylny. To jeden z najbardziej pesymistycznych znaków zodiaku - wszystko widzi w ciemnych barwach i zaraża tym swoje otoczenie, w tym także swoją drugą połówkę.

Sonda
Wierzysz, że znaki zodiaku determinują charaktery drugiej osoby?
Wrocławskie zoo szuka imienia dla małego leniwca