Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to toksyczni prześladowcy. Uważaj, by nie wpaść w ich sidła

2021-12-07 16:08
Mężczyźni o tych imionach ZDRADZAJĄ najczęściej! Lepiej miejcie ich na oku! [GALERIA]
Autor: pixabay.com

Typy mężczyzn, którzy charakteryzują się tendencją do manipulowania kobietami, objawiają się w kilku znakach zodiaku. To oni będą w toksyczny sposób uzależniać od swojej obecności drugą połówkę. Nie znoszą słów sprzeciwu. Kiedy nie wszystko idzie po ich myśli, potrafią oni dopilnować, aby tak się stało, poprzez nieetyczne wpływanie na postepowanie partnerki. Zdarza im się również śledzić bądź prześladować bliską im osobę. Zobacz, jakich mężczyzn powinnaś unikać!

Wodnik – ten typ mężczyzny nie pozwoli Ci się od siebie uwolnić. Gdy już raz wejdziesz z nim w bliższą relację (nawet czysto przyjacielską) będzie on w niej trwał. Wodnik przez swoje naturalne tendencje do manipulacji będzie wywoływał w Tobie poczucie winy, jeśli swój wolny czas poświęcisz komuś innemu. Pomimo, że ogląda się za innymi kobietami, Ciebie wciąż będzie chciał mieć obok jako wsparcie i „opcję zapasową”.

Byk – mężczyźni Ci są niezwykle zaradni życiowo, przez co mają powodzenie u płci przeciwnej. Jego toksyczność zauważysz dopiero po dłuższym czasie. Niepostrzeżenie będzie on odcinał Cię od znajomych bądź Twoich zainteresowań. Zanim się obejrzysz, cały swój wolny czas poświęcać będziesz właśnie mężczyźnie spod znaku byka. Będzie pilnował każdej Twojej wolnej chwili, przez co poczujesz się jakbyś była prześladowana.

Bliźnięta – szarmanccy dżentelmeni spod znaku bliźniąt bez problemu potrafią oczarować kobietę i w szybkim tempie stworzyć z nią poważny związek. Tkwiąc w takiej relacji będziesz jednak miała wrażenie przestoju w swoim rozwoju osobistym. Okazuje się, że bliźnięta mogą mieć tendencję do stawania się leniwymi, gdy czują się ustatkowani. W związku z takim mężczyzną nie doświadczysz zaskakujących nowości ani żadnych zmian, prowadzących ku rozwojowi. Jeśli spróbujesz doświadczyć tego na własną rękę – on nie będzie Ci na to pozwalał. Pojawi się u niego chęć kontroli każdego Twojego kroku.

Sonda
Wierzysz, że znaki zodiaku determinują charaktery drugiej osoby?
SuperNova LIVE: Magda Bereda z największymi hitami! [KONCERT]