Mężczyźni tracą dla nich zmysły. Kobiety o tych trzech imionach, to najlepsze kochanki

i

Autor: Adina Voicu/Pixabay Mężczyźni tracą dla nich zmysły. Kobiety o tych trzech imionach, to najlepsze kochanki

Tajemnice imion

Mężczyźni tracą dla nich zmysły. Kobiety o tych trzech imionach, to najlepsze kochanki

2022-12-01 17:00

To jakie imiona nadali nam rodzice może wpływać na pewne cechy naszej osobowości. Oczywiście nie wszystkie osoby noszące dane imię mają identyczny charakter ale są pewne znaki, które się powtarzają. Tak jest także w przypadku namiętności. Kobiety obdarzone konkretnymi imionami z natury są pełne pasji, a mężczyźni robią wszystko, by je przy sobie zatrzymać. Jakie imiona noszą panie, które uważane są za najlepsze kochanki?

Jak dobrze całować? Co zrobić, by być dobrą kochanką? Jak zostać boginią seksu? Kobiety na całym świecie zadają sobie te pytania i poszukują na nie odpowiedzi. I choć to, jak wygląda nasze życie erotyczne w dużej mierze zależy od obojga partnerów, to niektórzy nie muszą się w ogóle nad tym zastanawiać. Wśród atrybutów kobiet o pewnych imionach są namiętność i pasja pożądania, które sprawiają, że ich właścicielki doskonale wiedzą, jak sprawić przyjemność w łóżku. Jeśli nie znajdziesz wśród wybranych imion swojego lub partnerki, nie bierz tego do siebie. Pamiętaj, że w "tych sprawach" dużo zależy od Ciebie!

Kobiety o tych imionach to najlepsze kochanki

Barbara

Barbara to imię, które odpowiada naturze numerologicznej siódemki. Łączy w sobie żywioły wody i ognia. Jedno jest podgrzewane przez drugie, co sprawia, że Barbara jest niezwykle namiętna. Obdarzona niezwykłą intuicją, która w życiu łóżkowym pozwala odczytać potrzeby partnera. W dodatku Barbara jest delikatna i uwodzicielska. Umów się z nią na randkę, a wpadniesz op uszy!

Katarzyna

Katarzyna to imię, które odpowiada numerologicznej dziewiątce. Podobnie, jak w przypadku siódemki jest pod władaniem żywiołów ognia i wody. Poza niezwykłą intuicją cechuje ja jeszcze przekładnie dobra innych nad swoje. Jeśli jest zakochana potrafi rozpalić taki ogień w łóżku, że partner poczuje się, jak w raju. Katarzyna ma w sobie również apetyt na życie, którym zaraza innych. Nie będziesz mógł się nią nasycić.

Zuzanna

Zuzanna to imię, które odpowiada numerologicznej czwórce, którą żądzą żywioły powietrza i ziemi. To sprawia, że Zuzanna jest pełna sprzeczności. Na pozór spokojna w łóżku pokazuje pazury. Mimo, że może wydawać się niezdecydowana, doskonale wie, czego chce. Jest urocza i dziewczęca dlatego zawsze udaje jej się dostać, to czego pragnie, a przy okazji potrafi uszczęśliwiać innych.

ZOBACZ TEŻ: Przecudne imię dla chłopca, dla którego rodzice stracili głowę. To chłopiec "odważny i sprytny"

Sonda
Zwracasz uwagę na imię kobiety/mężczyzny, która/y Ci się podoba?
Tłumy na Poznańskim Jarmarku Świątecznym 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany