Otwiera się Brama Lwa. Czeka nas brzemienny w skutki czas. Co to oznacza?

i

Autor: Michael Gaida/Pixabay Otwiera się Brama Lwa. Czeka nas brzemienny w skutki czas. Co to oznacza?

Nie przegap tej daty

Otwiera się Brama Lwa. Czeka nas brzemienny w skutki czas. Co to oznacza?

2022-08-08 13:28

Brama Lwa to ważny czas dla każdego znaku zodiaku. Portal, który się właśnie otwiera daje niesamowite możliwości. Trzeba go dobrze wykorzystać, bo kolejna taka okazja pojawi się dopiero za rok. A wszystkie manifestacje wypowiedziane teraz mają szanse się ziścić. Brama Lwa ma potężną moc spełniania marzeń. Kiedy otwiera się Brama Lwa i jak wykorzystać jej energię? Sprawdź co możesz dla siebie zrobić bez względu na znak zodiaku.

Brama Lwa co oznacza?

Brama Lwa oznacza synergię Słońca w znaku Lwa, Ziemi i Syriusza – najjaśniejszej gwiazdy południowego nieba. Starożytni Egipcjanie czcili Syriusza jako personifikację bogini Sopdet i kojarzyli jej pojawienie się na niebie z corocznym wylewem Nilu i nadejściem nowego roku. Syriusz jest drugą najjaśniejszą gwiazdą na niebie obok naszego ziemskiego Słońca i każdego roku, w samym środku sezonu Lwa, staje się mocno widoczna rozświetlając i oświetlając nasze dusze. Towarzyszy jej mocna energia, która według astrologów ma ogromny wpływ na nasze życie. Kiedy otwiera się Brama Lwa i jak wykorzystać jej energie?

ZOBACZ TEŻ: To wydarzy się w sierpniu 2022. Wielkie zmiany dotkną każdego z nas. Sprawdź horoskop numerologiczny

Brama Lwa 2022. Kiedy otwiera się portal?

Według starożytnych mędrców i astrologów Brama Lwa otwiera się od 28 lipca do 12 sierpnia, ale uważa się, że jego największą moc osiągnie 8 sierpnia 2022. Praca z tą energią pokaże ci, że życie ma dla ciebie więcej niż kiedykolwiek myślałeś/aś, że jest możliwe. Będziesz w stanie poczuć nieskończoną świadomość swojej prawdziwej duszy. Jak wykorzystać Bramę Lwa, by osiągnąć sukces?

Brama Lwa. Co robić 8 sierpnia 2022, by wykorzystać jej energię bez względu na znak zodiaku?

Brama Lwa rozszerza naszą świadomość. Jej energia daje wskazówki od naszej duszy bez względu na znak zodiaku. Nie tylko zodiakalne Lwy mogą wtedy rozpocząć zmiany swojego życia, ale każdy inny zodiak, który jest świadomy swoich potrzeb. 8 sierpnia przygotuj się na wysokie wibracje duchowych energii. Podobnie jak starożytni Egipcjanie możemy myśleć o Bramie Lwa, jak o początku nowego roku. To czas na wyjście ze strefy komfortu i wyrwanie się ze schematów, które uniemożliwiają nam spełnianie marzeń. Lew kojarzy się z dziećmi, kreatywnością i zabawą, a Brama Lwa daje możliwość ponownego odwiedzenia naszego wewnętrznego dziecka i poproszenia o wiedzę, jak je pielęgnować i stawać się lepszą wersją siebie. Aby jak najlepiej wykorzystać ten czas medytuj i oczyść umysł tak, by usłyszeć swoje pragnienia. Pobądź chwilę ze sobą i pamiętaj, że aby uzyskać to, czego chcesz, musisz najpierw to wypowiedzieć. Zastanów się też, co przeszkadza ci osiągnąć cele.

NIE PRZEGAP: Choroby znaków zodiaku. Horoskop podpowie, jakie dolegliwości mogą ci się przytrafić

Brama Lwa. Rytuały na 8 sierpnia 2022

Brama Lwa daje nieograniczone możliwości, podobnie jak odwrócona poziomo liczba osiem układa się w znak nieskończoności. Właśnie tę obfitość manifestuj na głos. Stań w jasnym miejscu, przed lustrem i afirmuj obfitość. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić wszystko znajdziesz TU. Przebywaj jak najczęściej na słońcu, a wieczorem w dobrze oświetlonych miejscach. Myśl jasno i poczuj światło w sobie. Wizualizuj jak się rozszerza i świecić światłem swojej duszy wysyłając dobro w świat. Pomyśl, co Ty możesz zaoferować innym i czego chcesz dla siebie. Zapal białe świece (niech wypalą się do końca) i spisz wszystko czego pragniesz. Wysyłaj swoje pragnienia do Wszechświata i bądź otwarta/y na znaki, które Ci daje. To o czym pomyślisz i wypowiesz na głos będzie miało długofalowe skutki. Dlatego dobrze się zastanów. Pozwól Syriuszowi oświetlić twoją duszę, pomagając ci zapamiętać kim jesteś.

QUIZ: Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Zabobony i przesądy w Polsce. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 9
Gdy kobieta ładnie wygląda w ciąży to...
Tańczące z Promocjami 29.07