Patrzenie na PIERSI wydłuża życie!

2011-03-16 17:15

Już nie musisz rzucać ukradkowych spojrzeń na kobiecy biust, możesz to robić całkiem jawnie. I to nie od czasu do czasu, ale codziennie. Jeśli każdego dnia przez 15 minut będziesz wpatrywać się w piersi (najlepiej nagie), to masz szanse żyć od 5 do 10 lat dłużej.

Tak zaleca dr Karen Weatherby, niemiecka uczona, która przeprowadziła badania na 200 mężczyznach. Przez 15 minut mieli wpatrywać się w nagie kobiece piersi, a ona na specjalistycznej aparaturze obserwowała ich reakcje.

Wyniki były oszałamiające - u wszystkich panów krew krążyła szybciej, wszystkie narządy były bardziej dotlenione, lepiej pracowało serce, płuca, nawet układ pokarmowy. W rezultacie polepszała się wydolność całego organizmu. Te 15 minut dawało im tyle, co pół godziny treningu na siłowni!

Patrz też: Kochaj swoją pracę, nie bierz rozwodu, pomagaj innym - oto sposoby na DŁUGOWIECZNOŚĆ

Swoje badania niemiecka uczona opublikowała w "New England Journal of Medicine", co niewątpliwie dodaje im ważności. A co na to nasi specjaliści?

- To wszystko prawda - mówi seksuolog dr Stanisław Dulko. - Jeśli patrzymy na coś przyjemnego, co przyjemnie pobudza, to w naszym organizmie zachodzą korzystne reakcje. Uwalniają się substancje, które mają działanie antystresowe, wzmacniające. A poza tym kobiece piersi to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków - tłumaczy.

Patrz też: Piękne kobiece piersi zwiększają u mężczyzn odporność ZDJĘCIA