Pełnia Księżyca październik 2021. Barany czeka namiętny seks

2021-10-20 8:31
Pełnia Różowego Księżyca
Autor: Pixabay Pełnia Księżyca październik 2021

W październiku czeka nas pełnia Księżyca, jest ona nazywana również Pełnią Myśliwych i ma miejsce w ognistym znaku Barana. Kiedy będzie i czego mogą spodziewać się poszczególne znaki zodiaku. Zobacz, dlaczego warto przygotować się na emocjonalną zawieruchę. Kogo czeka namiętny seks, a komu przyjdzie zmierzyć się z pewnymi problemami. Kiedy wypada pełnie Księżyca w październiku 2021?

Kiedy wypada pełnia Księżyca w październiku? 

W tym roku miesiącu pełnia Księżyca wypada 20 października i będzie widoczna nawet do 22 października. Nazywana jest ona również pełnią Myśliwych. Nazwa ta pochodzi z dawnych czasów i ma związek z tradycjami łowieckimi. Gdy Księżyc był mocno widoczny i oświetlał noc myśliwi wyruszali na polowanie, by gromadzić zapasy na nadchodzącą zimę. Dodatkowo październikowa pełnia ma miejsce już po żniwach więc trudniej było zwierzynie chować się przed łowcami.

Październikowa pełnia to przede wszystkim czas wielu, skrajnych emocji. W tym miesiącu Księżyc znajduje się z znaku Barana, co znaczy, że czeka nas burzliwy, namiętny i intensywny czas. To jednak nie wszystko, cześć znaków zodiaku odczuje zwiększone libido i nabierze chęci na łóżkowe zabawy. Szczególnie dotyczy to osób urodzonych w znaku Barana. Czeka ich wyjątkowo namiętny okres i kilka nieprzespanych nocy. Astrolodzy przestrzegają również, że podczas październikowej pełni budzą się domowy, które mogą być przyczyną wielu kłótni i awantur z naszymi bliskimi. Pewnie niesnaski mogą spotkać osoby urodzone w znaku Panny, a Raki odkryją, kto jest ich prawdziwym przyjacielem, a kto nie zasługuje na kolejną szansę. Pełnia Księżyca w październiku to przede wszystkim emocjonalny czas kiedy to będziemy intensywniej odczuwać zarówno przyjemności, jak i również gorycz i strach. 

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene: Morawiecki zrobił festiwal oskarżeń [Super Raport]