Uwodzi żonatych mężczyzn

i

Autor: Instagram / Gweneth Lee Uwodzi żonatych mężczyzn

Uwodzi żonatych i jest z tego dumna

Ta 50-latka uwodzi żonatych facetów. "Są najlepsi". Wyjawia, w którym miesiącu mężczyźni najczęściej zdradzają

2022-09-16 13:21

Ta 50-latka uwodzi żonatych mężczyzn i jest z tego dumna. Chwili się, że na swoim koncie ma już ponad tysiąc romansów z zajętymi facetami. Gweneth Lee na swoim koncie w mediach społecznościowych chwali się swoimi seksownymi zdjęciami, a siebie nazywa "profesjonalną kochanką". W oparciu o własne doświadczenie wyjawia, kiedy mężowie najczęściej zdradzają. Podała nawet konkretny miesiąc.

Seksowna 50-latka uwodzi żonatych mężczyzn. "Są najlepsi"

Ta kobieta jest koszmarem każdej żony. 50-letnia Gweneth Lee nie ma najmniejszych wyrzutów sumienia z powodu tego, co robi. Jak sama podkreśla - liczą się dla niej wyłącznie żonaci, ponieważ mają jedną ważną cechę, której nie posiada żaden singiel. - Tacy kochankowie są po prostu najlepsi. Zauważają, kiedy obcięłaś włosy, zrobiłaś paznokcie lub kupiłaś ładną sukienkę - podkreśla w jednym z wywiadów. Kiedyś sama była żoną, jednak w pewnym momencie uznała, że potrzebuje wolności, a kochankowie są w stanie jej to zagwarantować. Gweneth żyje w Miami i Londynie i to właśnie tam szuka swoich kochanków. Wśród nich są bogaci, wysoko postawieni panowie. Jak dodaje seksowna 50-latka - jej zdaniem lepiej, by kobieta nie dowiedziała się o zdradzie. Twierdzi, że mężczyzna u niej dostaje to, czego potrzebuje, po czym wraca do swojej żony i wiedzie dotychczasowe życie. 

Kiedy mężczyźni najczęściej zdradzają żony? Najgorszy jest ten miesiąc

50-latka na podstawie swojego doświadczenia z sypiania z żonatymi mężczyznami wysnuła jeden wniosek. Wyjawiła, że faceci najczęściej zdradzają swoje żony we wrześniu. Gweneth Lee ma swoją teorię na ten temat. Uważa, że panom ciężko jest się odnaleźć po wakacjach, wrócić do codziennej rutyny, rodzinnych obowiązków. Wówczas dopada ich kryzys i szukają atrakcji i wrażeń na boku. 

Zobacz zdjęcia 50-latki, która uwodzi żonatych:

Jak poradzić sobie ze zdradą? Wyjaśnia Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych.
Sonda
Wybaczyłabyś zdradę?