Takiego seksu BOJĄ SIĘ polscy MĘŻCZYŹNI: seks oralny, gadżety erotyczne. Co ich przeraża najbardziej?

2020-02-14 14:49 katk
Takiego seksu BOJĄ SIĘ polscy mężczyźni: seks oralny, gadżety erotyczne. Co ich przeraża?
Autor: East News

Seks bywa równie stresujący dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Lęk związany z seksem i zachowaniem partnerki w łóżku często sprawia, że panom na długo przechodzi ochota na miłosne igraszki. Okazuje się, że nie wszystko, co dla kobiet jest podniecające, tak samo działa na facetów. Wiemy, jakiego seksu boją się polscy mężczyźni. Będziecie zaskoczone!

Dla Polaków seks nadal jest tematem tabu. Niestety to często wpływa na jakość seksu. Choć o tym raczej nie mówi się głośno, to panowie również mają wiele obaw związanych z intymnością. - Do tej pory wydawało mi się, że nie ma nic przeciwko gadżetom erotycznym, dopóki moja dziewczyna nie przyniosła do łóżka wibratora. [...] To było monstrum porównywalne do tego, co widziałem na filmach porno. Na dodatek w czarnym kolorze! [...] Lubię zaszaleć w łóżku, ale to czarne monstrum to dla mnie jakaś patologia. I chyba do cholery jestem o niego zazdrosny! Ale jak to powiedzieć dziewczynie, żeby nie wyjść na idiotę? - pisze 30-letni Krzysztof w liście, który pojawił się w książce "Listy intymne. Zwierzenia Polaków" autorstwa Bożeny Stasiak. Erotyczne zabawki to nie tylko problem Krzysztofa. - Dziś wibrator, jutro kajdanki, a pojutrze jakieś zatyczki [...] Moja żona oszalała - zwierza się załamany 31-letni Aleksy.

Nie wszystko, co może być powszechnie uznane za podniecające i uwielbiane przez kobiety, jest takie dla polskich mężczyzn. 23-letni Fabian ma dziewczynę, której zazdroszczą mu wszyscy koledzy. Jednak on sam jest przerażony jej sztuczkami w sypialni i, jak przyznaje - często sprawiają mu ból, a nie przyjemność. - Zaczęła mnie pieścić oralnie i poczułem, że coś jest nie tak [...] poczułem ból, jakby coś mnie zraniło. Patrzę, a ona ma kilka kolczyków wczepionych w język! [...] Powiedziała, że zrobiła to specjalnie dla mnie, żebym miał lepsze doznania. I że ma zamiar zrobić sobie piercing na wargach sromowych. I co ja na to [...] boje się o swojego przyjaciela! - podkreśla w intymnym liście, który znalazł się w książce "Listy intymne. Zwierzenia Polaków".

Listy intymne. Zwierzenia Polaków
Autor: sklep.grupazpr.p

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat życia seksualnego Polaków? Już teraz kup książkę Bożeny Stasiak "Listy intymne. Zwierzenia Polaków". Kliknij w ten link, aby przejść do sklepu.

Najnowsze