Takiej kochanki pragną mężczyźni po 50-tce

i

Autor: Shutterstock

Takiej kobiety pragną mężczyźni po 50-tce. Wymieniają 3 cechy kochanki idealnej

2022-06-27 13:37

Z wiekiem zmieniają się nasze potrzeby względem drugiej osoby, ale także transformacji ulegają upodobania seksualne. Psycholodzy zdradzili, jakie cechy powinna posiadać idealna kochanka według mężczyzn po 50-tce. To właśnie takiej kobiety pragną dojrzali mężczyźni, którzy chcą znaleźć szczęście i spełnienie w związku i sypialni.

Kochanka idealna dla dojrzałego mężczyzny

Z upływem lat każdy z nas oczekuje od relacji z drugim człowiekiem czegoś zupełnie innego, niż szukał, mając 20 lat. To naturalna kolej rzeczy, że dojrzewamy i wówczas wiele kwestii takich jak między innymi wygląd zewnętrzny, schodzi na dalszy plan, ustępując miejsca wartościowej osobowości czy pewnym cechom charakteru. Również w sferze seksu preferencje panów ulegają zmianie. Psycholodzy wymienili trzy cechy, jakie powinna mieć idealna kochanka według dojrzałych mężczyzn. I wcale nie chodzi tu o wybujałe umiejętności. Możecie być zaskoczone, ale to właśnie takich kobiet pragną panowie po 50-tce. To doskonały przewodnik dla pań, które chcą podkręcić temperaturę w swoim wieloletnim związku lub niedawno weszły w nową znajomość z mężczyzną po 50. roku życia i nie wiedzą, czego on tak naprawdę oczekuje.

Takich kobiet pragną mężczyźni po 50-tce

  1. Pewnej siebie i swojej seksualności kobiety. - Dojrzali mężczyźni pragną kogoś, kto czuje się komfortowo na własnej skórze i nie boi się intymności - wyjaśnia dr Van Kirk ekspert, seksuolog i terapeuta małżeństw.
  2. Kobiety, która potrafi mówić o swoich potrzebach seksualnych. - Dojrzały facet uważa za seksowne, gdy kobieta zna swoje własne ciało i potrafi komunikować swoje potrzeby, nie odczuwając przy tym nieśmiałości ani niewygody, która wie jak sprawić, by jej ciało działało i jak mógł dawać jej przyjemność - mówi dyplomowany seksuolog i autor książki "Mieć seks taki, jak chcesz", Dr. Tammy Nelson.
  3. Kobiety spontanicznej w łóżku, która nie boi się testować nowych pozycji seksualnych, miejsc, czy nieplanowanego seksu.
Sonda
Seks po 50-tce: tak czy nie?
Poradnik Zdrowie: zaburzenia seksualne