mama i małe dziecko

i

Autor: Shutterstock Te 3 znaki zodiaku mają zadatki na idealne matki. Sprawdź, czy jesteś jedną z nich!

Te 3 znaki zodiaku mają zadatki na idealne matki. Sprawdź, czy jesteś jedną z nich!

2021-10-24 7:14

Data urodzenia może mieć ogromny wpływ na nasze predyspozycje. Znak zodiaku wpływa na kształtowanie się życiowych postaw i cech charakteru u człowieka. Nie dziwi więc, że możemy dostrzec również związek znaków zodiaku z zadatkami do bycia świetną matką. Istnieją 3 znaki zodiaku, które w tej dziedzinie zbliżają się do ideału. Sprawdź, czy jesteś jedną z nich!

Panna – przykłada ogromną wagę do szczegółów. Nie umknie jej żaden aspekt życia dziecka. Wyjątkowo dba o porządek i spełnia wszystkie potrzeby swojej pociechy. Matka spod znaku panny w każdym momencie przejmuje się losem potomstwa, nie będąc przy tym toksyczna.

Byk – nieustannie pracuje nad swoimi emocjami. Otwarcie potrafi rozmawiać z innymi o ich przeżyciach, dzięki czemu jej dziecko także posiada takie umiejętności. Taka matka zawsze wie, co dzieje się w życiu i głowie jej pociechy. Jest ona wręcz przyjaciółką, do której dzieci mają dużo szacunku.

Strzelec – skupia się na rozwoju. Po osiągnięciu celu nie zatrzymuje się, lecz wciąż się doskonali. Sprawia to, że jej potomstwo otrzymuje wiele możliwości rozwoju. Dzieci strzelca dodatkowe czynności podejmować będą chętnie, do czego przyczyni się w głównej mierze zaangażowanie matki.

Sonda
Czy oddałbyś/oddałabyś dziecko do przedszkola, gdybyś nie musiał/a?
Tańczące z promocjami 22.10.2021