Te kobiety to najlepsze kochanki

i

Autor: Shutterstock

Seks bez tajemnic

Te kobiety to najlepsze kochanki. Mają jedną ważną cechę osobowości. Nauka ma na to dowody

2023-04-02 15:18

Jakie cechy powinna posiadać kochanka idealna? Naukowcy doszli do dość zaskakujących wniosków. Osobowość człowieka odgrywa ogromną rolę w tym, jak wygląda życie seksualne. Jednak jedna cecha jest szczególnie pożądana i sprawia, że kobiety są postrzegane jako najlepsze kochanki w życiu. O którą cechę osobowości chodzi?

Jakie cechy posiada dobra kochanka?

Pojęcie "dobrej kochanki" jest względne, gdyż każdy człowiek na odmienne preferencje. Jednak najwyraźniej ten temat mocno intrygował naukowców, którzy postanowili sprawie przyjrzeć się nieco bliżej. Okazuje się, że ogromny wpływ na powodzenie w życiu seksualnym ma jedna cecha osobowości człowieka. I wcale nie chodzi tu o ognisty temperament, czy odwagę. Jak podaje "Journal of Sex Research", kluczem do satysfakcji w łóżku jest coś zupełnie innego, a mianowicie... sumienność. To właśnie kobiety posiadające tę cechę są najlepszymi kochankami. Z czego to wynika?

Sumienne kobiety są najlepszymi kochankami

Dlaczego sumienność ma tak duży wpływ na jakość seksu? Sumienność jest rozumiana m.in. jako: bycie zorientowanym na szczegóły, zorganizowanym oraz podejmowanie przemyślanych decyzji. Mężczyźni cechujący się wysoką sumiennością zgłaszali mniej problemów z osiąganiem erekcji, natomiast kobiety - orgazmu. Osoby sumienne z wyprzedzeniem potrafią wygospodarować czas na seks, a także chętnie dzielą się z partnerem swoimi fantazjami erotycznymi, które potem wprowadzały w życie.

Zdrowo Odpytani: Swinging, kobiecy wytrysk, BDSM . Sprawdziliśmy, czego Polacy szukają w sieci
Nasi Partnerzy polecają