Te rzeczy są przyjemniejsze od seksu!

2019-09-07 15:28 katk
Co Ty wiesz o seksie? QUIZ TYLKO DLA DOROSŁYCH!
Autor: pixabay.com

Mogłoby się wydawać, że na świecie nie ma nic przyjemniejszego od seksu, a jednak! Od jakiegoś czasu prowadzone są badania na ten temat i okazuje się, że jeśli mielibyśmy wybór to jest kilka rzeczy, naszym zdaniem, lepszych od łóżkowych szaleństw. A wy zgodzicie się z wnioskami badaczy?

Przeprowadzone w USA jakiś czas temu badania wskazują, że w życiu cenimy sobie szereg innych przyjemności aniżeli seks. Ponad 60% kobiet twierdzi, że chętniej wybrałaby się na zakupy w ekskluzywnym sklepie niż współżyła ze swoim partnerem. Co więcej - byłyby gotowe na półtora roku w ogóle zrezygnować z łóżkowych szaleństw, gdyby w zamian mogły pochwalić się garderobą na miarę światowej gwiazdy. Mogłoby się wydawać to nieco irracjonalne, ale kiedyś sama Madonna podczas zakupów u znanego projektanta Jimmy'ego Choo to potwierdziła. - "To bardziej satysfakcjonujące od seksu z mężczyzną. One przynajmniej będą trwać wiecznie" - miała powiedzieć gwiazda pop.

Z kolei badania przeprowadzone przez australijską platformę turystyczną agoda.com pokazało, że wielu ludzi jest gotowych zamienić seks na podróże. Co ciekawe - z szaleństwami w sypialni wygrywa także... przytulanie! Zdaniem psychologów zapewnia nam ono poczucie bliskości, komfortu i bezpieczeństwa. Podczas przytulania wydziela się również oksytocyna, zwana hormonem szczęścia i miłości.

Najnowsze