Te znaki zodiaku to najlepsi KOCHANKOWIE!

2019-09-09 14:05 katk
Seks tantryczny - na czym polega? Pozycje seksu tantrycznego
Autor: Getty Images Tantra to w sanskrycie oznacza "narzędzie do rozciągania świadomości". Jej myśl przewodnia brzmi: wszystko, co istnieje, składa się na jeden byt. W seksie tantrycznym kobieta i mężczyzna mają zatem stać się jednością.

Data urodzenia ma wpływ nie tylko na nasz charakter, ale także na to, jak radzimy sobie w łóżku. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku mogą pochwalić się większą fantazją i możliwościami w sypialni niż pozostałe. Sprawdź, kto zdaniem astrologi jest najlepszym kochankiem.

Seks jest istotnym aspektem naszego życia. I teraz pojawia się taki scenariusz w życiu - poznałaś nowego faceta, świetnie się dogadujecie i czujecie w swoim towarzystwie. Jeszcze nie spędziliście ze sobą nocy i zastanawiasz się, jaki jest w łóżku? Odpowiedzi na to pytanie może udzielić ci jego znak zodiaku. Okazuje się, że astrologia wpływa nie tylko na naszą osobowość, ale także na to, jacy jesteśmy w sypialni. To te cztery znaki zodiaku są uważane za najlepszych kochanków:

  • Byk - seks jest dla niego niezwykle ważną częścią życia, celebruje każde zbliżenie z partnerem i jest to dla niego doznanie niezwykle zmysłowe. Lubi eksperymentować i jest pomysłowe. Za wszelką cenę stara się zaskoczyć partnera.
  • Koziorożec w sypialni pokazuje swoje możliwości i okazuje się, że są one wielkie. Z odpowiednim partnerem potrafi przeżywać szczyty rozkoszy tylko dla wybranych.
  • Lew lubi seks bez zahamowań. Zawsze dąży do tego, aby być jak najlepszym kochankiem - będzie chciał wiedzieć, co lubisz najbardziej – i się do tego stosować.
  • Wodnik w łóżku jest płomiennym kochankiem. Lubi wszystko, co nowe. Seks z nim to prawdziwy rollercoaster.
Najnowsze