Pierwszy dzień jesieni 2021. Kiedy zaczyna się astronomiczna i kalendarzowa jesień?

i

Autor: Pixabay

Astrologia i horoskopy

Ten znak zodiaku otacza zła energia. Będzie musiał zmierzyć się z własnymi demonami. Wróżba na październik

2022-09-13 9:10

Horoskop na październik 2022 wskazuje, który z dwunastu znaków zodiaku czeka wyjątkowo trudny czas. Astrologiczna wróżba zdradzi dla kogo drugi miesiąc jesieni będzie stanowił wyzwanie. Ten znak zodiaku w październiku 2022 może stracić kontrolę nad swoim życiem, a w wyniku błędnych decyzji zostanie osamotniony. Może spotkać go spadek nastroju i smutna wiadomość od bliskich. Zobacz, który znak zodiaku nie może liczyć na przychylność gwiazd. Sprawdź, co mówi horoskop na październik 2022.

Przepowiednia dla znaków zodiaku na październik 2022. Co mówi horoskop?

Według astrologii tegoroczna jesień może być przełomowa dla wielu znaków zodiaku. W nadchodzących tygodniach mają się dziać rzeczy wyjątkowe i tylko od nas samych zależy, czy wykorzystamy je dobrze. Gwiazdy jednym znakom zodiaku będą sprzyjać, inne niestety nie mogą liczyć na ich przychylność. Horoskop jasno wskazuje, że jesień 2022 może zmienić wszystko i odmienić życie znaków zodiaku. Szczególnie jeden z nich powinien uważać, październik 2022 nie będzie jego najlepszym miesiącem w tym roku. 

Zobacz także: Jesień 2022. Kiedy jest pierwszy dzień jesieni? Czym różni się astronomiczna od kalendarzowej i co to jest równonoc jesienna?

Ten znak zodiaku w październiku 2022 czeka trudny okres. Gwiazdy go opuściły

Październik 2022 może być wyjątkowo pechowa dla Bliźniąt. Wiele sprawy potoczy się innym torem niż oczekiwano, co sprawi, że pojawią się dodatkowe problemy, z których Bliźnięta nie będą wiedziały jak wybrnąć. Dodatkowo drugi miesiąc jesieni w wykonaniu zodiakalny Bliźniąt to czas złych decyzji, które będą miała kolosalne znaczenie na otoczenia. Może się okazać, że pod koniec miesiąca Bliźnięta będą czuły się samotne i opuszczone. Ważne, by się nie poddawać, los wkrótce się odmieni. 

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
Nowy mural powstał w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany