HARIBO sklep

i

Autor: Materiały prasowe HARIBO sklep

Wielka loteria HARIBO „Wygrywaj z radością” – w puli ponad 1000 nagród do wygrania!

2022-09-11 11:07

Z okazji 100-lecia Złotych Misiów HARIBO organizuje wielką loterię urodzinową „Wygrywaj z radością”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. To prawdziwa gratka dla wielbicieli HARIBO!

Loteria trwa od 10 sierpnia do 10 października, a jej mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy, w czasie trwania loterii, zakupić jeden dowolny produkt HARIBO, zachować paragon oraz zarejestrować go na stronie www.loteriaharibo.pl. Do wygrania jest ponad 1000 atrakcyjnych nagród, a wśród nich: 10 zestawów XBOX-ów X z grą FIFA 22, 100 podwójnych biletów do Energylandii oraz 500 maskotek Misia HARIBO i 500 zestawów produktowych HARIBO. Każde zgłoszenie bierze także udział w losowaniu nagrody głównej w wysokości aż 30 000 zł!

Zobacz także: Symbole szczęścia dla znaków zodiaku. Horoskop zdradza, co przyniesie Ci dostatek. Sprawdź koniecznie i zawsze miej przy sobie

Informacje o loterii można znaleźć na wybranych opakowaniach produktów HARIBO, takich jak Phantasia, Złote Misie i Wummis, a także w punktach sprzedaży - na specjalnie przygotowanych materiałach promocyjnych. Loteria komunikowana będzie także poprzez dedykowaną dokrętkę do reklamy TV HARIBO, która emitowana będzie w kluczowych stacjach telewizyjnych.

Złote Misie – 100 lat radości!

Złote Misie - najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO i synonim żelek - obchodzą swój jubileusz. Od 100 lat Złote Misie HARIBO cieszą smakiem zarówno dzieci, jak i dorosłych! Te kultowe słodkie misie dostępne są w wersji klasycznej w 6 owocowych smakach, a także w wersjach limitowanych: HARIBO Złote Misie BlueBear & Team (kultowe żelki misie w 6 nowych, owocowych smakach) oraz Złote Misie cake o’clock (żelki w unikalnych smakach ciast).

To przepychota, której nie sposób się oprzeć!

Źródło: materiały prasowe 

II Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego. Olsztyn, Stadion UWM w Kortowie
Nasi Partnerzy polecają