Żywioły znaków zodiaku. Odkryj swoją astrologiczną energię

2021-09-23 9:23
Znaki zodiaku - które są miłe, a które wredne? Będziesz zaskoczony!
Autor: pixabay.com

Miłośnicy astrologii wierzą, że znak zodiaku, w którym się urodziliśmy determinuje pewne nasze cechy. Każdy z dwunastu znaków zodiaku ma przypisany jeden z czterech żywiołów. Widza, który z nich dominuje w naszym horoskopie pomoże określić naszą energię. Zobacz, do którego żywiołu należy twój znak zodiaku. Jesteś wodą, powietrzem, ogniem, a może ziemią? Sprawdź, jaki ma to wpływ na ciebie.

Żywioły znaków zodiaku. Sprawdź, do którego należy twój znak

W astrologii obecne są cztery żywioły - woda, powietrze, ogień i ziemie. Horoskop to w sumie dwanaście znaków zodiaku, dlatego też jeden żywioł sprawuje pieczę nad trzema znakami. Dodatkowo każdy ze znaków posiada także energię yin (żeńską) oraz yang (męską). Ziemia i woda uznawane są jako yin, żywioły te cechuje zmysłowa i opiekuńcza energia, z kolei ogień i powietrze to bardziej yang ponieważ są one bardziej skupione na umysłowych i logicznych aspektach działania. W sumie każdy z czterech żywiołów reprezentuje inny temperament i osobowość. Sprawdź, jaki jest twój żywioł i dopasuj go do znaku zodiaku.

Ogień

Znaki zodiaku - Baran, Lew, Strzelec

Osoby spod żywiołu ognia są pełne pasji i entuzjazmu. Lubią błyszczeć w towarzystwie i zwracać na siebie uwagę. Dodatkowo są one urodzonymi przywódcami i dobrze czują się w roli liderów. Ze wszystkich czterech żywiołów Ogień jest najbardziej zdecydowany, temperamentny i dynamiczny. 

Ziemia

Znaki zodiaku  Byk, Panna, Koziorożec 

Znaki ziemi są zawsze opanowane i można na nie liczyć. Osoby spod tego żywioły zawsze są poukładane i dobrze zorganizowane. Kierują się przede wszystkim rozsądkiem i logiką. Nie podążają one ślepo za marzenia, a jedynie kierują się celami możliwymi do spełnienia. Te znaki zodiaku uwielbiają spędzać czas w domowym zaciszu i nie przepadają za imprezami. 

Powietrze

Znaki zodiaku - Bliźnięta, Waga, Wodnik 

Znaki powietrza cenią sobie oryginalność, są nieprzewidywalne oraz potrzebują ciągle nowych wyzwań. Dynamika to dotyczy nie tylko ich zachowania ale również tego co zachodzi w ich umysłach. Cały czas coś analizują, przetwarzają i wyobrażają. Osoby urodzone w tym żywiole są niezwykle ciekawskie i charyzmatyczne.

Woda

Znaki zodiaku: Rak, Skorpion, Ryby

Osoby z tego żywiołu na zewnątrz wydają się być opanowane i spokojnie, jednak to tylko pozory. Wewnątrz trwa walka i prawdziwa emocjonalna burza. Są one opiekuńcze i troszczą się o innych. Często posiadają one zdolności parapsychologiczne i widza więcej.  

Sonda
Którym żywiołem jesteś?
Raport z anteny 22.09, godz.10