HIT lata – brązowe usta

2019-08-10 9:59 MW
ciemne usta, makijaż, ciemna szminka, kobieta, uroda
Autor: East News

Powrót do lat 90. to nie tylko zmiana szafy, ale też nowe trendy w makijażu. Jednym z nich jest malowanie ust na brązowo, dokładnie tak, jak największe gwiazdy ponad 20 lat temu.

Wszyscy, którzy podążają za trendami w tym sezonie powinni zainspirować się Jennifer Lopez czy Jennifer Aniston… w wydaniu z lat 90. To one uchodziły wówczas za najpiękniejsze i obie wybierały pomadki w ciepłych odcieniach. Brązowe usta podkreślano ciemniejszą niż szminka konturówką i dokładnie ta sama metoda powraca w 2019 r.

CZYTAJ TAKŻE: Ta szminka jest hitem sieci! Internautki ją pokochały

Usta mogą być ciemniejsze – w kolorze gorzkiej czekolady lub jaśniejsze – prawie przypominające makijaż nude. Nieważne czy postawimy na mat, czy metaliczny odcień – wszystkie będą wyglądać doskonale. Choć wydaje się, że ciemny odcień na ustach nie pasuje każdemu, blondynki również będą w nich wyglądać dobrze. Wbrew pozorom panie z ciemniejszym odcieniem skóry powinny stawiać na jaśniejszy odcień, a blondynki mogą pozwolić sobie na ciemniejsze barwy. Ale usta to nie wszystko. Trzeba pamiętać o brwiach. Ciemna pomadka przy niewidocznych brwiach będzie wyglądać niekorzystnie, ponieważ stanie się zbyt wyrazista i odciągnie uwagę od reszty twarzy i całej stylizacji. Mocny kolor lubi też mocny makijaż oczu. Stosując brązową pomadkę należy pamiętać o tym, by wyrównać koloryt cery i niedoskonałości, które przy takiej oprawie ust będą wyraźniej rzucać się w oczy.

Najnowsze