ESKA Business Party by Grupa Polmotor coraz bliżej! To będzie wyjątkowy wieczór!

2019-11-09 7:06 Artykuł Sponsorowany
ESKA Business Party by Grupa Polmotor
Autor: mat. organizatora

Już zaledwie dni dzielą nas od jednego z najważniejszych biznesowych wydarzeń tego roku w Szczecinie. W piątek, 15 listopada odbędzie się Gala ESKA Business Party by Grupa Polmotor. To już trzecia edycja tego prestiżowego wydarzenia.

ESKA Business Party by Grupa Polmotor to doroczne wydarzenie organizowane przez Radio ESKA i Grupę Polmotor, które już na dobre wpisało się w kalendarium lokalnych imprez i jest jednym z najważniejszych eventów biznesowych w regionie. W gali wezmą udział przedsiębiorcy i dyrektorzy firm działających na terenie województwa zachodniopomorskiego, a także przedstawiciele świata polityki, sportu, kultury, show-businessu i mediów.

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni salonu Kia Polmotor przy ul. Struga w Szczecinie, który na jeden dzień stanie się elegancką salą bankietową, na przybyłych gości czekać będzie mnóstwo wyjątkowych atrakcji, m.in. ceremonia wręczenia statuetek dla partnerów biznesowych Radia ESKA, bogaty program artystyczny z konkursami, pokazami i zabawą przy "hitach na czasie" z DJ-em Radia ESKA, a także strefa gastronomiczna z wykwintnym jedzeniem.

ESKA Business Party
Autor: Grzegorz Kluczyński ESKA Business Party

Podczas gali nie zabraknie także bogatych doznań muzycznych. Na scenie pojawi się bowiem niewątpliwa gwiazda polskiej muzyki, laureatka m.in. nagrody Fryderyka i ESKA Music Awards, obdarzona wyjątkowym głosem, niezwykłą charyzmą i niebanalną urodą Patrycja Markowska, która zaśpiewa swoje największe przeboje. Usłyszymy m.in. takie hity jak "Świat się pomylił" czy "Gdy zgasną światła", a także utwory ze swojej najnowszej, wydanej w 2019 roku płyty "Droga".

To jednak nie koniec muzycznych atrakcji podczas ESKA Business Party by Grupa Polmotor 2019. Przed gośćmi gali zaśpiewa również Sabina Jeszka, która kilka lat temu zachwyciła jury programu "Mam Talent", a obecnie z powodzeniem rozwija swoją muzyczną karierę.

Zobaczcie jak bawili się goście ubiegłorocznej edycji ESKA Business Party by Grupa Polmotor, podczas której można było m.in. posłuchać na żywo przebojów legendarnej grupy Queen w wykonaniu zespołu Magic of The Queen oraz pobawić się przy energetycznych hitach Natalii Nykiel.

Organizatorzy i partnerzy ESKA Business Party by Grupa Polmotor
Autor: mat.prasowe