ESKA Business Party by Grupa Polmotor, czyli świat biznesu i rozrywka z górnej półki. Zobacz relację! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-11-19 9:12 Artykuł sponsorowany
ESKA Business Party by Grupa Polmotor 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński

Wielki świat biznesu spotkał się z rozrywką na światowym poziomie - a to wszystko w jednym miejscu. Tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się w piątkowy wieczór, 15 listopada 2019 roku w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni salonu samochodowego. Za nami trzecia edycja ESKA Business Party by Grupa Polmotor - jednego z największych wydarzeń biznesowo-kulturalnych tego roku w Szczecinie. Zobaczcie obszerną relację!

Atmosfera jak w Hollywood lub co najmniej w Cannes: czerwony dywan, wytworne kreacje, kolorowe drinki, specjalni goście i występy gwiazd. A wszystko w pięknie zaaranżowanej przestrzeni salonu KIA Polmotor przy ulicy Struga, wypełnionej po brzegi gośćmi. Krótko po godzinie 19:00 rozpoczęła się gala wręczenia statuetek dla przedstawicieli największych firm Pomorza Zachodniego. Były okolicznościowe przemówienia, podziękowania dla kontrahentów, a na scenie poza przedstawicielami Radia ESKA i przedsiębiorców pojawili się goście specjalni w osobach Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019, Pauliny Polak oraz znanego prezentera telewizyjnego, Huberta Urbańskiego. Galę poprowadził Piotr Jaworski z Radia ESKA.

ESKA Business Party by Grupa Polmotor 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński

Po części oficjalnej przyszła pora na część artystyczną. Na scenie ESKA Business Party by Grupa Polmotor pojawiła się niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki - Patrycja Markowska, która specjalnie dla szczecińskiej publiczności zaśpiewała swoje największe hity, m.in. "Świat się pomylił" czy "Gdy zgasną światła", a także utwory ze swojej najnowszej, wydanej w 2019 roku płyty "Droga". Jak sama przyznała, pomimo, iż ma za sobą wieloletnie doświadczenie, wciąż odczuwa tremę.

- Za każdym razem przed wyjściem na scenę mam lekką tremę, zawsze chcę dać z siebie jak najwięcej - potwierdza Patrycja Markowska i dodaje, że było to dla niej wyjątkowe wydarzenie. - Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na ESKA Business Party. Było wyśmienicie! - dodaje artystka.

ESKA Business Party by Grupa Polmotor 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński

Obecny na gali ESKA Business Party by Grupa Polmotor Hubert Urbański, wprawdzie nie rozdawał czeków na wysokie kwoty, jak to robi na co dzień w programie "Milionerzy", ale chętnie rozmawiał z uczestnikami wydarzenia i pozował do wspólnych pamiątkowych zdjęć. Jak sam przyznał, podobał mu się również występ Patrycji Markowskiej.

- Bardzo mi się podobało, zwłaszcza że przed chwilą grała Patrycja Markowska - mówił krótko po jej występie.

ESKA Business Party by Grupa Polmotor 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński

To jednak nie był koniec muzycznych doznań. Kolejną muzyczną gwiazdą wieczoru była Sabina Jeszka, która kilka lat temu zachwyciła jury programu "Mam Talent", a obecnie z powodzeniem rozwija swoją muzyczną karierę. Artystka porwała publiczność do tańca, wykonując covery znanych przebojów z repertuaru m.in. Whitney Houston czy Rihanny, a także prezentując swój własny repertuar.

ESKA Business Party by Grupa Polmotor 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński

Po koncertach gwiazd nadszedł czas na najmniej oficjalną, ale za to najbardziej rozrywkową część gali. Na scenie pojawił się DJ Grzegorz Piepke z Radia ESKA, a przestrzeń salonu KIA Polmotor zmieniła się w wielki taneczny parkiet. Goście wydarzenia bawili się przy największych tanecznych hitach lat 80., 90., a także współczesnych przebojach, znanych m.in. z anteny Radia ESKA. Wspólna zabawa na parkiecie trwała do późnych godzin nocnych.

Organizatorzy i partnerzy ESKA Business Party by Grupa Polmotor
Autor: mat.prasowe

Artykuł sponsorowany