Szczecin

Tak się bawi Szczecin! Tak się bawią słuchacze najlepszej stacji radiowej na świecie! Tak się bawi z Wami przez całe wakacje ekipa ESKA Summer City! Wyjątkowy dzień z fantastycznymi ludźmi w fenomenalnej atmosferze. Nic dodać, nic ująć. Choć wakacyjny bus Radia ESKA przemierza całą Polskę, chyba jeszcze nigdzie impreza nie była tak huczna. Szczecin dał radę! Zobaczcie sami!
Lato trwa w najlepsze! A skoro lato, to także... ESKA Summer City! Nasza akcja rozkręca się z każdym tygodniem. Ekipa szaleje ze słuchaczami najlepszej stacji radiowej w Polsce, czyli oczywiście Radia ESKA. Czasem jednak nasz wakacyjny patrol również potrzebuje chwili wytchnienia. Właśnie dlatego odwiedziliśmy Marena Spa w Międzywodziu!
Wakacje to czas szalonej zabawy. Ta impreza od początku zapowiadała się naprawdę fantastycznie! W ubiegłym tygodniu bawiliśmy się na Club Boat ESKA Music Night! Wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło wielu słuchaczy. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy balangę na... pełnym morzu!
Pokazy kulinarne, koncerty gwiazd, a przede wszystkim... wielkie gotowanie zupy grzybowej i jej degustacja! Ekipa ESKA Summer City wpadła do Grzybowa pod Kołobrzegiem. Zobaczcie, jak się bawiliśmy z naszymi słuchaczami!
Ekipa Radia ESKA wybrała się do Dźwirzyna na wspólne gotowanie. I to nie z byle kim, bo z samym Mateuszem Gesslerem!
Przed nami dwunasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych Pyromagic - największego takiego wydarzenia w Polsce. 9 i 10 sierpnia wieczorem niebo nad Szczecinem rozświetlą setki kolorowych fajerwerków. Atrakcji nie zabraknie także w ciągu dnia. Będą akrobacje na wodzie, zawody sportowe, kolorowe święto Holi, regaty na Odrze, koncerty i patrol ESKA Summer City, który zapewni mnóstwo dobrej zabawy i wakacyjnych gadżetów.
Patrol ESKA Summer City po raz kolejny pojawił się w klubie Califoria w Rewalu, gdzie rozkręcił niezłą imprezę!
Ekipa Radia ESKA podczas wakacji odwiedza najróżniejsze miejsca w Szczecinie i okolicach. Tym razem patrol ESKA Summer City postanowił sprawdzić najnowsze trendy wnętrzarskie i wybrał się do szczecińskiego salonu Art Studio.