Galeria Szpargałek zaprasza na kolejne charytatywne zakupy. Jakie skarby szczecinianie znajdą tym razem? [ZDJĘCIA]

2020-02-25 10:41 gk
Galeria Szpargałek w lutym
Autor: ZUK Szczecin

Zbliża się kolejna środa z charytatywną Galeria Szpargałek. Magazyny znajdujące się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie czekają już na gości.

Drzwi galerii otworzą się w środę o godzinie 11:00. Szperać na półkach będzie można do godziny 14:00. Wtedy nastąpi godzinna przerwa, podczas której pracownicy uzupełnią braki. W obu pomieszczeniach dostawione będą kolejne, niekiedy bardzo cenne przedmioty, jak naczynia, porcelana, zabawki, czy książki. Maksymalny koszt każdej z rzeczy wyniesie 25 punktów.

Przypomnijmy, na miejscu nie ma obrotu gotówką, a za przedmiot należy zapłacić w nieco inny sposób. Galeria Szpargałek współpracuje niemal z 20 organizacjami pożytku publicznego. Aby zabrać do domu wybraną rzecz, należy pokazać dowód wpłaty na konto potrzebującej organizacji. Suma musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można wykonać za pomocą urządzenia mobilnego, bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

Do tej pory Szpargałkowi udało się pozyskać 135 821 złotych.

Michał Figurski: Wygrał walkę z chorobą i znów cieszy się seksem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.