Koronawirus. Nowe zasady korzystania ze Szczecińskiego Roweru Miejskiego. Używaj rękawiczek!

2020-03-26 8:06 gk
Bike_S
Autor: Grzegorz Kluczyński Bike_S

Mimo panującej epidemii koronawirusa, w Szczecinie wciąż można korzystać z miejskiej wypożyczalni rowerów. Należy jednak zachować szczególną ostrożność, by uniknąć ewentualnego zarażenia. Operator Bike_S apeluje: używajcie rękawiczek!

Chociaż stacje rowerowe i klawiatury, a także rowery są w miarę możliwości na bieżąco dezynfekowane, jest wręcz niemożliwe, by same jednoślady były poddawane dezynfekcji po każdym jednorazowym użyciu. Dlatego operator Szczecińskiego Roweru Miejskiego apeluje do użytkowników, by korzystać z tego środka transportu, używając jednego z najprostszych środków ochrony, jakim są jednorazowe rękawiczki.

Czytaj też: Co musisz wiedzieć, jeśli obejmie cię kwarantanna?

- Poruszając się po mieście nie dotykajcie twarzy, okolic nosa, oczu i ust - informuje operator Bike_S. - Po dotarciu do celu podróży umyjcie ręce wodą z mydłem. Częste mycie rąk i niedotykanie twarzy to środki ostrożności zalecane przez Światową Organizację Zdrowia.

Z części stacji Bike_S, a dokładnie tych, w których adaptery zamków są na przednim kole, rowery można wypożyczać bez potrzeby korzystania z klawiatury. Jednoślad można wypożyczyć za pomocą aplikacji Nextbike i kodu QR.

Czytaj też: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.