Marzysz o wyjątkowym ślubie? Odwiedź targi Wedding Arena!

2019-11-05 10:53 Artykuł Sponsorowany
Targi Wedding Arena
Autor: mat. organizatora

Już tylko dni dzielą nas od czwartej edycji targów Wedding Arena - imprezy, która już na dobre wpisała się w kalendarium szczecińskich wydarzeń branży ślubno-weselnej.

W niedzielę, 17 listopada w hali Netto Arena odbędzie się wydarzenie, które z pewnością zainteresuje przede wszystkim tych, którzy w najbliższym czasie zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu i wypowiedzieć sakramentalne "tak". Wedding Arena to najważniejsza impreza targowa związana z szeroko pojętą branżą ślubną, która z każdą edycją zyskuje na popularności, nie tylko wśród mieszkańców Szczecina.

Targi Wedding Arena
Autor: mat. organizatora

W jednym miejscu będzie można zyskać dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz godnych zaufania usługodawców i sprzedawców, dzięki którym ten najważniejszy dzień w życiu na długo pozostanie w pamięci - nie tylko nowożeńców, ale także przybyłych gości. Targi Wedding Arena to również spotkania z ekspertami, warsztaty, prelekcje i wyjątkowe pokazy. Podczas targów Wedding Arena będzie można osobiście sprawdzić wszystkie oferty wystawców, używając do tego wszystkich zmysłów - zobaczyć, posłuchać, dotknąć, powąchać i zasmakować, co z pewnością ułatwi dokonanie właściwego wyboru. Podczas Wedding Arena będzie można również przymierzyć suknie ślubne z najnowszych kolekcji oraz zamówić wszystko, co do ślubu jest niezbędne a Wszystko to w promocyjnych cenach! Swój udział w targach zapowiedziało ponad 120 wystawców, którzy pokażą aktualne trendy i mody dominujące w branży.

Targi Wedding Arena
Autor: mat. organizatora

Centralnym punktem imprezy będzie specjalnie przygotowana scena w hali Netto Arena, na której odbywać się będą widowiskowe pokazy mody ślubnej, bielizny i wizażu, spektakularne pokazy barmańskie, występy profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych, a także prezentacje możliwości mistrzów tanecznych.

Targi Wedding Arena
Autor: mat. organizatora
Targi Wedding Arena
Autor: mat. organizatora

Każdy kto kupi bilet na targi Wedding Arena, będzie miał okazje wygrać wyjątkowe wesele w Szafirowej Przystani, pierścionek zaręczynowy, suknię ślubną i wiele innych cennych nagród.

Ponadto każda para narzeczonych odwiedzających targi, wraz z biletami wstępu otrzyma bon podarunkowy o łącznej wartości 3600 złotych: 1000 zł na wesele w domu Weselnym Szafirowa Przystań; 1000 zł na wesele nad morzem w Marena Wellnes&Spa; 500 zł na zakup obrączek od Salonów Jubilerskich Terpiłowski; 400 zł na zakup sukni ślubnych od Centrum Mody Ślubnej; 400 zł na zakup sukni ślubnych od Salonu Sukni Ślubnych Blanco&Negro; 300 zł na poprowadzenie wesela od DJ Mateusz Pikuła. Regulamin akcji można znaleźć na stronie internetowej Wedding Arena.

Każdy gość targów Wedding Arena przywitany zostanie lampką szampana i zostanie wyposażymy w katalog wystawców oraz program wydarzenia, który ułatwi odnalezienie odpowiedniej oferty.

Targi Wedding Arena odbędą się w niedzielę, 17 listopada, w godz. 10:00-18:00 w hali Netto Arena przy ul. Szafera w Szczecinie. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku.

Targi Wedding Arena
Autor: mat. organizatora

ESKA ożeni Ci wesele!

Podczas tegorocznej edycji Targów Ślubnych Wedding Arena Szef Promocji i Szefa Anteny Radia ESKA Szczecin, Piotr Jaworski wręczy "Dziką Kartę" od Radia ESKA, która będzie upoważniała do startu w akcji "ESKA ożeni Ci wesele".

Jakie to będzie wesele? Po prostu najlepsze, najbardziej okazałe, takie, które chcecie zapamiętać Wy i Wasi goście.

Wesele marzeń jest dosłownie w zasięgu ręki i czeka na Was w Radiu ESKA. Zgarnij pewne miejsce w finale nowej akcji Radia ESKA Szczecin "ESKA ożeni Ci wesele" i ciesz się kompleksową organizacją Twojego przyjęcia marzeń już w 2021 roku.

Planujesz ślub? Nie szukaj sali ani DJ-a. Słuchaj ESKI na 96,9 FM. Tam znajdziesz wszystkie szczegóły!