Muzyk z Zachodniopomorskiego ma szansę wystąpić na jednej scenie z RONNIE FERRARI, ZENKIEM MARTYNIUKIEM i KRZYSZTOFEM KRAWCZYKIEM! Każdy może mu w tym pomóc!

2020-01-15 9:50 gk
Wolter
Autor: Kadr z teledysku Wolter

Maryla Rodowicz, Cleo, Sabrina, Ronnie Ferrari, Boys, Akcent i Thomas Anders z zespołu Modern Talking - to tylko część gwiazd, które wystąpią we wrześniu na jednym z największych koncertów muzyki tanecznej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do tego grona może również dołączyć muzyk z Zachodniopomorskiego, który bierze udział w konkursie Debiuty 2020. Wszystko zależy jednak od słuchaczy...

Tegoroczna edycja koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" odbędzie się 26 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oprócz gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej, szansę na występ, a co za tym idzie - zdobycie popularności, mają również wykonawcy, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży muzycznej.

Wśród nich jest pochodzący z województwa zachodniopomorskiego Marek Wolski, lider discopolowego zespołu Wolter. Wokalista pochodzi z Lubiechowa Dolnego pod Cedynią. Jego marzeniem jest występ na wielkiej scenie, podczas koncertu, który obejrzą dziesiątki tysięcy osób na widowni PGE Narodowego i miliony widzów. Koncert będzie transmitowany na antenie TVP.

Zespół Wolter w ubiegłym roku nagrał piosenkę "Skradłaś moje sny". Od premiery we wrześniu 2019 roku teledysk obejrzało już blisko 30 tysięcy użytkowników serwisu YouTube.

W konkursie Debiuty 2020 bierze udział kilkudziesięciu wykonawców, a tylko czterech najlepszych ma szansę na występ podczas koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Zespół Wolter znajduje się obecnie na 17. pozycji, więc potrzebuje dużego wsparcia fanów, by dostać się do finałowej czwórki.

- Do dzieła kochani, każdy SMS na wagę złota! - pisze Marek Wolski na Facebooku.

Żeby pomóc Markowi w spełnieniu jego marzenia, wystarczy wysłać SMS o treści: Debiut.66 na numer 73601.