Pogoń Baltica Szczecin nadal na pozycji lidera!

Autor: YouTube / kadr z video Pogoń Baltica Szczecin nadal na pozycji lidera!

Piłka ręczna: Pogoń Baltica wygrywa w Lublinie i wraca na pozycję lidera [VIDEO]

2016-02-01 11:30

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin pokonały na wyjeździe drużynę Selgrosu Lublin, dzięki czemu powróciły na pozycję lidera ekstraklasy.

Do przerwy Pogoń prowadziła 13:11. Druga połowa początkowo była nieco słabsza, jednak ostatecznie udało się odzyskać prowadzenie i szczecinianki pokonały drużynę z Lublina wynikiem 30:25.

Pierwszoplanową postacią meczu była Małgorzata Stasiak, która przyszła do szczecińskiego klubu właśnie z Selgrosa Lublin. Zawodniczka zdobyła aż 8 bramek.

Bramki dla Pogoni Baltica zdobyły: Gadzina 3, Królikowska 3, Stasiak 8, Koprowska 2, Szczecina 6, Głowińska 3, Zawistowska 1, Yashchuk 4.

We wtorek Pogoń Baltica zagra w Piotrkowie Trybunalskim z Piotrcovią w Pucharze Polski. Kolejny ligowy mecz odbędzie się w sobotę, 6 lutego w Szczecinie. Szczecinianki zmierzą się ze Startem Elbląg, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Przeczytaj również: Futsal: Dzięki rekordowej frekwencji biało-czerwoni zagrają w Szczecinie! [VIDEO]