Szczecinianka powraca z nowym, futurystycznym teledyskiem. Obejrzyj i posłuchaj "Tylko z Tobą" Agaty Sobocińskiej! [WIDEO]

2020-02-14 21:16 gk
Agata Sobocińska
Autor: Kadr z teledysku Agata Sobocińska

Fani musieli czekać cały rok na nowy teledysk Agaty Sobocińskiej. Szczecinianka wkracza w nową dekadę i w 2020 roku zaskakuje odrealnionym teledyskiem do singla "Tylko z Tobą".

Całość utrzymana jest w tajemniczym, futurystycznym klimacie. Artystka pokazuje w nim historię rozpadu relacji między kobietą i mężczyzną. Z biegiem czasu relacja zanika, a mężczyzna staje się sztuczny i nieruchomy, niczym manekin. Kobieta wszędzie widzi twarz mężczyzny, ciągle jeszcze ma nadzieję, że dawne uczucie powróci. W końcu postanawia zniszczyć swoje wspomnienia, by iść dalej "w stronę słońca".

- „Tylko z Tobą" to utwór, który przenosi słuchacza w inny wymiar, przedstawia historię bliską serca niejednego słuchacza - mówi Agata Sobocińska.

Singiel wraz teledyskiem dostępny w sieci od 14 lutego 2020 roku.

Agata Sobocińska to polska piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album "Już na Zawsze", z którego singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego liczy ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube. Przez ostatnie lata Artystka współpracuje ze znanymi i cenionymi producentami muzycznymi, a efektem połączenia sił są kompozycje "Znikam Stąd" (2019) i najnowszy "Tylko z Tobą" (2020).

Agata Sobocińska - Tylko z Tobą
Autor: mat. prasowe Agata Sobocińska - Tylko z Tobą